Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klaratuwim

DUET-DANCE z Żor. Znacie?

Polecane posty

Gość Klaratuwim

Jak w temacie. Może ktoś coś wie na ich temat? Czy są dobrzy? Czy potrafią zabawić gosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tak - spotkaliśmy sie na kilku weselach - bez zarzutu - potrafią zabawić gości plusem jest również saksofon - pozdrawiam studio Foto-Video Pixel Krzysztof Mechel www.studiopixel.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka_ania
Mam wstępną rezerwację tego zespołu na moje wesele. Czy ktoś wie jak śpiewa Irek? Na wszystkich filmikach, które znalazłam w necie śpiewa Sonia. A może macie jakieś nagrania, na których śpiewa Irek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksieznicka
Witam byłam na weselu w lipcu tego roku i bardzo się wszystkim podobało. Oboje pięknie śpiewają Irek tez śpiewał solówki i ma super głos polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksieznicka
Witam byłam na weselu w lipcu tego roku i bardzo się wszystkim podobało. Oboje pięknie śpiewają Irek tez śpiewał solówki i ma super głos polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hauturnicy jakich mało nie polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super zespol! Bawilam sie wczoraj na zabawie karnawalowej w Orzeszu supciu grali. Piekny glos i saksofon. Pelna profeska polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy najcudowniejszy zespol jak znam! Grali na moim weselu bylo z***biscie. Pieeeeekny glos i sax. Super zabawy, fajne piosenki graja na czasie. Tanczysz i jednoczesnie spiewasz bo wszystko znasz :) supwr atmosfera. No i oprawa slubu w kosciele BAJKA! Zalalam sie lzami ze wzruszenia nie moglam sie opanowac. Serdecznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×