Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybenka1988natka

Restauracja Kassandra w Rybniku PROSZĘ O OPINIE

Polecane posty

tam zastanawiamy się z narzeczonym nad restauracją Kassandra w Rybniku, czy ktoś może ma jakieś opnie na temat taj knajpy?? Mamy zamówioną salę w Arkadii ale słyszeliśmy zbyt wiele niefajnych opini od ludzi i od naszego zespołu :/ dlatego zdecydowaliśmy sobie zmienić lokal. Bardzo proszę o opinie na temat Restauracji KASSANDRA Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpurowatrufla
Cześć. JA słyszałam raczej niepochlebne opinie :/ niestety. Niby za cenę którą chcą jedzonko jest niewystarczalkne. A kiedy masz ślub? Masz już zespół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpurowatrufla
W jedzeniu ciągle czegoś brak, zdarza się nie dogotowane!! Obsługa kiepska! Niezbyt miłe i zmęczone panie. - tak słyszałam. Ale możesz po prostu się tam przejść w tygodniu i zamówić coś. Zobaczysz czy jest w porządku. A powiedz jaki zespół wybrałaś? Ja myślę nad DUET-DANCE ale niestety na internecie mało opinii i nie wiem czy bedzie w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za opinię, myslę, że faktycznie się tam wybiorę na jakiś obiadek A co do zespołu ja mam zamówiony złote struny. Sama też śpiewam w zespole weselnym, jakbyś chciała posłuchać zapraszam na stronkę www.atomy.com.pl :) jeśli by Ci się spodobało to możesz pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenny_36@op.pl
Rybeńka my mieliśmy wesele w Arkadii w 2011r., więc jeżeli miałabyś jakieś pytania to chętnie pomogę - pisz na maila: jenny_36@op.pl , pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jody
Do rybenki,bardzo Cie proszę byś nie sugerowała sie tym co ktos słyszał bo im dłużej zyjemy tym więcej słyszymy,pytasz o Kassandrę wiec Ci odpowiem ,ze nie słyszałam ale skorzystałam z ich usług,miałam tam swoje wesele w 2011 roku i nie mogłabym powiedziec nic jak tylko SUPER wystrój,aranżacja,jedzenie,obsługa,czystosc w toaletach bo to bardzo wazne i uczciwosc,rozliczaja sie z kazdej butelki alkoholu i kazdego kawalka miesa,kucharka Pani Stenia jest doskonała,menu zamawiasz według własnego gustu a ona doradzi Ci co i jak i czego ile bo znaja sie na tym doskonale. Dodam jeszcze tylko,ze wszyscy moi goscie byli zadowoleni i co nie czesto sie zdarza na takich imprezach nikt na nic nie narzekał bylo wrecz odwrotnie,juz kilkoro z nich skorzystalo tam z uslug,a ja odprawilam kolejna urodzinowa impreze i w odleglosci jednego roku powiem ze nic nie stracili a zyskali na profesjonalizmie.Polecam kazdemu z czystym sumieniem i sama tez bywam tam czesto wraz z mezem bo kuchnie jest swietna.Jesli chodzi o zespol to jest tam jeden zaprzyjazniony,gra i spiewa siostra z bratem(wyleciala mi nazwa z pamieci,ale spytaj o zespół P.Renaty)polecam ja jest ZAJEBISTA jesli chcesz to napisz tiktak70@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jody, dziękuję za tą opinię, ale już troszkę za późno, bo jednak zmieniliśmy lokal na inny. Alę dziękujemy za opinię. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwIWA67
NIE POLECAM ZAMÓWIŁAM PIEROGI DOSTAŁAM JE ZAMROŻONE JESZCZE W ŚRODKU BEZ SKAREK TAKI GOŁY TALERZ Z PIEROGAMI DOBRZE ZE NA STOLE STAŁA MISKA ZE SMALCEM I CHLEB ,A JAK POPROSIŁAM KELNERKE O KEFIR ALBO COŚ PODONEGO DOSTAŁAM SMIETANE KREMÓWKE MĄZ ZAMÓWIŁ TALERZ GÓRALA NA KTÓRYM PRZEWAZAŁY SMAZONE ZIEMNIAKI A MIĘSO NIE DOŚĆ ŻE MUSIAŁ GO SZUKAĆ TO JESZCZE BYŁO TWARDE KAPUSTA BYŁA NIE SWIEŻA .NIE JESTEM Z RYBNIKA A JADAŁAM JUŻ TAM W DUZO RESTAURACJACH ALE DO TEJ NAPEWNO NIGDY NIE WRÓCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiony klient
Chujowe wszystko zamawiam i niemam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Restauracje znam od jej powstania. Wygląd karczmy oraz kuchnia były znakomite. Niestety z biegiem czasu coraz gorzej. Ostatni raz byłem tam 08.09.2013. Musze powiedzieć iż lokal spadł na psy. Budynek zaniedbany , obejście wygląda tragicznie. Zarośnięte trawą w donicach wysuszone kwiatki a na talerzu..... Może odniosę się konkretnie do dań . Sałatka - zepsuta wymieniono. Barszcz z tytki. Placek po węgiersku zrobiony chyba z 1 ziemniaka i 0,5kg skrobi skończyło się biegunką. Gwóźdź programu czyli pstrąg..... ogrzewany w mikrofalówce (mięso w środku ryby spalone i zeschnięte jak to ma miejsce przy zbyt długim trzymaniu w mikrofali) i polane masłem dla zmyłki. Zgięty na 90stopni bo pewnie nie chciał się zmieścić w kuchence. Ogólnie to radzę omijać z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich chciałem się zapytać czy coś poprawiło się w Kassandrze mam tam mieć czterdziestkę i chciałbym się upewnić czy wszystko będzie ok ogólnie wystrój mi się podoba i nie mam daleko tylko po tym co tu przeczytałem zaczynam się nieco obawiać ))))) z góry dziękuje za każdą informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magia internetu....jak jest coś nie tak to po powrocie do domu każdy siada przed komputer i się wyżywa za wszystkie czasy a jak jest ktoś zadowolony to mówi "dziękuję" i koniec wniosek: na internecie nigdy lub mało kiedy poczyta się coś dobrego:) proszę nie traktować tego jak ostateczność :) ja po opiniach wyczytanych też chciałam się wycofać z organizacji urodzin, ale Pani mnie przekonała żeby jednak dać im szanse i wszystko wyszło super dlatego stwierdziłam że napisze pozytywny kometarz jedzenie smakowało, obsługa bardzo sympatyczna jak najbardziej polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porcellana
witam! magia internetu polega także na tym, że opinie pozytywną wystawiają sobie właściciele.. w pełni zgadzam się z opinią użytkownika "gość" z dnia 10-09-2013 - restauracja spadła na psy.. pamiętam czasy, gdy w tej restauracji siedziały tłumy, teraz może z 2-3 stoliki są zajęte, a klienc******spożyciu (lub też nie) tego, co tam serwują na zadowolonych nie wyglądają... dodam jeszcze tylko, że mięsa lubią być niedopieczone, nieświeże (podejrzewam, że wielokrotnie rozmrażane/zamrażane) co skończyło się rewelacjami żołądkowo-jelitowymi po powrocie do domu.. obsługa niemiła, kelnerki głośno w ustronnym miejscu komentują klientów, niestety klient czasem usłyszy.. stanowczo odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArgoś
Witam, chciałabym napisać tylko tyle .... W zeszłym roku robiłam jedną imprezę było SUPER jedzenie obsługa i ceny dobre, DJ mieliśmy z Jastrzębia super gra, w tym roku robiłam podwójną 18stkę i wyszła EXTRA + jedzenie i obsługa do tego dj (ten sam) za 3 dni mamy kolejną imprezkę i wierzę w to, że innej opinii nie napiszę jak SUPER. Pozdrawiam wszystkich i polecam Kassandrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc z rybnik
mi np , nie smakowawala szarlotka z lodami . Cena nie jest zla , ale za ta cene mogla by byc odrobine lepsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Organizowałam spotkanie świateczne dla pracowników i muszę powiedzieć, że była to totalna porażka - zamiast tradycyjnego karpia świątecznego dostaliśmy panierowaną , zagotowaną, mrożoną rybę bez smaku, rozgotowane pierogi, przypalone krokiety. Miałam w tym lokalu już 2 inne imprezy i byłam zadowolona, natomiast teraz kompletna kompromitacja. Będę każdemu odradzać ten lokal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiela
Rewelacyjne jedzenie! Byliśmy tam 10.07.2016 dużą grupą znajomych , wszystko co zamówiliśmy było WSPANIAŁE !!! Kapusta zasmaża wymiata! Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nie z Rybnika
Proszę omijać tą budę zwana restauracją. Nie pachnie jedzeniem - praktycznie nie ma ludzi i smutno jak na stypie (muzyka z głośniczka porażka). Kelner jak by przez pomyłkę się tam znalazł. Jedzenia nie polecam - rewolucja w żołądku. Nie wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnik44331
Byłem w ostatni weekend i szczerze to nie mam sie do czego przyczepić. Pogoda była piekna to i wybralismy miejsca na zewnatrz. Obsługa bez zastrzezeń, mogliby dac znac, że na jedzenie przy duzej ilosci klientow (wtedy) trzeba chwile dluzej poczekac, poza tym ok. Plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My sali na wesele szukaliśmy na http://GdzieWesele.pl Mają tam na prawdę duuużo lokali, więc poszukaj może tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni9986
Ostatnia impreza udana, bylismy ulokowani na sali z kominkiem, bardzo fajnie wszystko wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie chciałabym podzielić się opinią na temat Restauracji KASANDRA w sobotę 26 maja 2018 spędziłam przecudowny dzień w tej restauracji na imprezie rodzinnej. Wystrój przepiękny, czysto jedzenie przepyszne polecam koryto z dziczyzną, zupa krem ze szparagów, wyborna zimna płyta,desery, nie mówiąc o porcjach -nie do przejedzenia Obsługa Pani Sara z gracją i uśmiechem Nas obsługiwała.Właścicielka lokalu Pani Sandra bardzo dba o gości,dopytuje stara się aby klienci byli zadowoleni.Chciałabym nadmienić menu dostosowane również dla wegetarian i wegan,Lokal w stu procentach godny polecenia. Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Zgadzam się z Gosią ! Karczma Kasandra to świetne miejsce na rodzinny obiad i nie tylko . Byłam w kilku resteuracjach w moim mieście ....ale Kasandra TO JEST TO . Ciekawy wystrój , smaczne jedzonko ....Ukłon w stronę kuchni! Właścicielka Pani Sandra doradzi menu , a Śliczna i Miła Sara z Uśmiechem podaje dania ! 26 . o5 byłam również na obiedzie rodzinnym . DZIĘKUJĘ . Będę odwiedzać tą karczmę ! NAPRAWDĘ POLECAM . Anna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylchowa
Baaardzo miła i zorientowana obsługa a o to teraz ciężko. Pyszne jedzenie ładne obejście z placem zabaw na pewno tam wrócimy☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×