Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ncjdudhfndkdlddnsbfh

co sie stanie jak dam 4-mc dziecku lyzeczke zurku?

Polecane posty

Gość ncjdudhfndkdlddnsbfh

takiego normalnego, z kupą soli, pieprzu, majeranku, czosnku, na wywarze ze smażonego boczku i kiełbas, z warzywami i zakwasem? chce pokazać ten topik komuś, kto wpadł na taki pomysł... dziecko je mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Philadelfia1912
Naiprawdopodobniej umrze na ciężką niewydolność wątroby. Będzie powoli w męczarniach konać. A tak poważnie po łyżeczce takiego żurku pewnie nic się dziecku nie stanie. Ba jestem pewna że nic się nie stanie. Co najwyzej będzie dziecko boleć brzuch, może dostać rozwolnienia ale trwałych uszczerbów na zdrowiu to nie pozostawi. Pytanie tylko po co?? Przecież 4m dziecko dopiero co powinno mieć rozszeszaną dietę. No ale napewno nie zaczynać rozszerzania od żurku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byc moze nic, a byc moze bedzie go bolał brzuszek nasuwa mi się jednak jedno zajebiscie ważne pytanie: PO CO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncjdudhfndkdlddnsbfh
ta osoba jadła obiad (pierwszym daniem był żurek) trzymając na kolanach dziecko i zaczęła się zastanawiać na głos, co by było, gdyby... ja jestem przerażona, bo przecież wywar mięsny jest tak uczulający, do tego mnóstwo przypraw :O i gluten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncjdudhfndkdlddnsbfh
majoweczka - najpierw przeczytaj temat, potem się wypowiadaj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do terwagdsfd
mięso i sól dla czteromiesięczniaka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko się obsra i to się stanie :o w żurku jest dużo rzeczy niewskazanych dla tak małego dziecka, ale bez przesady- z tego świata nie zejdzie od jednej łyżeczki :o mojego męża bratanica, miała na wielkanoc 8 miesięcy i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu- jadła dokładnie to samo co my wszyscy i (co należy podkreślic) nic jej nie było - okazało się, że jej mama od początku dawała jej wszystko, co jadła sama (tyle,że w małych ilościach). ja jednak na pewno swoim, tak małym dzieciom- nie dałabym żurku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PISZĘ DUZYMI LITERAMI
ZAKOŃCZY SIE TO TAK JAK W FILMIE ŻUREK Z KATARZYNĄ FIGURĄ I NATALIĄ RYBICKĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprócz tego że pewnie dziecku bedzie się strasznie chciało pić i może boleć brzuch i być mega rozwolnienie to się nic nie stanie ja bym nie podała żurku w takim wieku ale to nie moje dziecko moja córa 1 raz zurek jadła jak miała półtorej roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×