Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martha.12345

Przyszłe mamusie, jak się miewacie?

Polecane posty

Gość martha.12345

Witam wszystkie przyszłe mamuśki, które pod swoim serduszkiem noszą maleństwo. Jak samopoczucie? Czego się obawiacie? Mam nadzieję, że to forum, a przede wszystkim ten temat będzie przez Was maglowany. Jestem w 9 tygodniu ciąży i o dziwo mój brzuszek już się ładnie zaokrąglił. Najgorsze jest poranne wstawanie. Studia dzienne dają mi w kość, zwłaszcza teraz kiedy nic nie robiąc jestem zmęczona i potrzebuję bardzo dużo snu. Znacie może jakieś dobre sposoby na poranne mdłości? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje ciazy ;* ja dzis tez sie dowiedzialam ze jestem w ciazy ;) i bardzo sie ciesze , no mnie tez mecza mdłości ale jeszcze nie jest tak zle, wiem ze bedzie napewno gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jestem w 11tyg i też studiuję dziennie ale na szczescie to juz koncówka i przede mną zostało napisanie pracy :/. ja nie zauważyłam u siebie żeby brzuch mi sie powiększył, może przez to że od kilku lat mam taką małą piłeczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha.12345
Mnie poranne mdłości wręcz dobijają. Niestety dopiero zaczęłam studia i niestety nie poszło po mojej myśli zajście w ciążę. Chciałam założyć rodzinę za jakieś 3 lata.. No ale. Dzidziuś już się usadowił wygodnie w moim brzuchu, więc radość musi być :) Ja byłam szczupła, więc u mnie widać tę okrągłą piłeczkę spowodowaną jedynie ciążą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×