Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marqs

Baranina - ile kosztuje?

Polecane posty

Gość Marqs

Witam, mam zrobić na zajęcia kalkulację cen potraw i nie mam pojęcia ile w sklepach czy hurtowniach kosztuje 1kg baraniny..w moim manu mam udziec bez kości moze ktos z Was orientuje się ile to kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzesz
nie wiem, ale raczej jagniecna sie zajmij, bo baranina jest bardziej tlusta i mniej przyjemna w smaku i zapachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwiionna
Popieram, też mi się wydaje, że ktoś się pomylił i chodzi o jagnięcinę. Baranina ma bardzo specyficzny smak i nawet dobrze przyprawiona wielu ludziom nie "podchodzi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
czy tutejsze zacne matrony mają problem ze zrozumieniem tekstu pisanego ?:D dziewczyna bardzo wyraźnie napisała " Witam, mam zrobić na zajęcia kalkulację cen potraw ...." ci jest w tym tekście niezrozumiałe ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitkakochającazupki
cholerka tylko skąd oni wzięli te ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzesz
empik, nie rozumiesz to chyba ty, ze dobra rada pozostaje dobra rada, czy w zyciu realnym, czy do fikcyjnej kalkulacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katijalilia
Żywiec jagnieciny w zachodnipomorskim kosztuje 10zl za kg, od rolnika(ale rolnik nam zabija).Wiem bo kupujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katijalilia
Poprostu facet ma hodowle i mlode zabija i sprzedaje tak jak pisalam 10zl kg,zywca, no tzn.nie zyje ale jest np.polowka jagniatka zwazona i tyle ile ma kilo to placimy 10zl za kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
empik, nie rozumiesz to chyba ty, ze dobra rada pozostaje dobra rada, czy w zyciu realnym, czy do fikcyjnej kalkulacji " nie o to w tym watku chodziło:D a dobre rady zawsze mile widziane więc załóż temat i do dzieła z poradami :D Katijalilia taki żywiec nieżywy o którym wspomniałaś nazywany jest rąbanką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *rzesz
empik, ja wiem, ze nie o to tu chodzilo, napisalam, ze nie wiem ile kosztuje, udzielilam rady i jestem, jkaby nie patrzec, blizej tematu niz ty z twoimi 'matronami'. twoj wpis mial na celu tylko przyczepienie sie do koentarzy, moj chociaz byl bliski tematowi. to jest forum dyskusyjne i nikt nie powiedzial, ze komentarze moga byc tylko jednozdaniowymi odpisami na pytanie autorow. twoj wpis jest tego koronnym przykladem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marqs
Dzięki za info:) P.S Ja jestem osobnikiem męskim :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×