Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MTKAWKA

Jaką firmę założyć- mam pieniądze nie mam pomysłu

Polecane posty

Gość russssso
A gdzie w ogóle w Polsce można znaleźć placówki Nest Banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowna Pani, jeżeli jest Pani zainteresowana otwarciem placówki partnerskiej Nest Banku, to po szczegóły zapraszam na naszą stronę: nestbank.pl/o-nas/siec-partnerska.html. Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe. Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesiek99
jest bardzo dużo pomysłów na biznes wszystko zależy od tego co potrafisz robić. Sam ma firmę która zajmuje się karczowaniem nieużytków. Kupił em dobrej jakości ciągnik typu skider (https://www.mascus.pl/lesnictwo/ciagniki-zrywkowe-skidery ) Jak na razie nie narzekam na brak klientów. Najważniejszy jest pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli masz pieniądze, a nie masz pomysłu na biznes to może zdecyduj się na franczyzę? Np. http://www.51015kids.eu/franczyza/ to fajna opcja. Sklep 5-10-15 jest popularny, ma wielu klientów i dobrą renomę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samuel Rak
Czy wymagane jest doświadczenie/wykształcenie z zakresu finansów, jeżeli chciałbym otworzyć placówkę partnerską Nest Banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny Panie Samuelu, Nest Bank nie dyskryminuje przedsiębiorców, którzy nie posiadają doświadczenia finansowego. System partnerski Nest Banku adresowany jest do osób, które nie boją się trudnych wyzwań, ciężkiej pracy a równocześnie są ukierunkowane na uzyskanie satysfakcjonujących przychodów. Nie dyskryminujemy osób bez doświadczenia czy osób nie mających doświadczenia w finansach. Wymagamy jednak, aby Partner nie posiadający doświadczenia, zatrudniał przynajmniej jednego pracownika, który takie doświadczenie ma. Więcej informacji https://www.nestbank.pl/franczyza/kogo-szukamy.html Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameto
A jeśli chodzi o finanse, to czy mogłabym liczyć na jakąś pomoc finansową ze strony Nest Banku, w sensie kredytu itp. gdyby brakło mi pieniędzy na otwarcie takiej placówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowadzenie swojego biznesu to często droga przez mękę. nie ma lekko, szczególnie jak jest się zmuszonym wystawiać faktury z długim terminem płatności. ale jest na to rozwiązanie. nie trzeba brać kredytu by ratować swoją firmę: http://mlodzinadorobku.pl/co-to-jest-mikrofaktoring/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny Panie, Nest Bank nie ma w swojej ofercie kredytu na taki cel. Oczywiście może Pan wziąć kredyt firmowy i sfinansować z niego Placówkę Partnerską. Więcej informacji https://www.nestbank.pl/indywidualny/kredyty.html Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacekS34
Dochodowym biznesem jest również założenie firmy kurierskiej, myślę że możesz skorzystać z franczyzy od http://pakersi.pl nie są to duże koszty założenia takiego punktu, a zarobki mogą być naprawdę konkretne. Z resztą musisz dokładniej zapoznać się z ich ofertą. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 2000 wystartowałam z własnym przedszkolem, ale po dwóch latach zamknęłam. Teraz wznowiłam biznes, ale już na franczyzie. Po pierwsze jest łatwiej. Działam w systemie Fair Play. Moje przedszkole funkcjonuje na nowoczesnym, niedawno wybudowanym osiedlu mieszkaniowym i od ręki miałam klientów. Jeden z niewielu franczyzodawców, który zostaje partnerem na stałe, także przy załatwianiu wszystkich formalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 2000 wystartowałam z własnym przedszkolem, ale po dwóch latach zamknęłam. Teraz wznowiłam biznes, ale już na franczyzie. Po pierwsze jest łatwiej. Działam w systemie Fair Play. Moje przedszkole funkcjonuje na nowoczesnym, niedawno wybudowanym osiedlu mieszkaniowym i od ręki miałam klientów. Jeden z niewielu franczyzodawców, który zostaje partnerem na stałe, także przy załatwianiu wszystkich formalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka chodzi do przedszkola Fair Play w Krakowie. Wiem, że to marka franczyzowa. Przedszkole bardzo przyjemne. Od razu mi się spodobało. Nastawienie na sport, mnóstwo zabawek, kolorowo, pod względem sanitarnym do niczego nie można się przyczepić i młoda ekipa pedagogów :) Zobacz, a może akurat ci podejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy na czym się znasz i co Ci dobrze wychodzi. Ja niedawno współpracowałem z firmą www.dcd-uslugi.pl. Wykonywali dla mnie usługi spawania i tego co wiem mają sporo klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już rok działam we franczyzie Fair Play na przedszkole i przyznam, że rozwinęłam kwalifikacje, mam super zespół, też z polecenia i naprawdę korzystny marketing. Przedszkole jest zaprojektowane pod zabawy ruchowe. Procedury ok i na pewno można normalnie działać, bez wielkiego zmęczenia. Nacisk na wyniki jest, ale nie krytyczny. Można wprowadzać własne pomysły, konsultować się we wszystkich sprawach formalnych. Taka opieka się przydaje, bo jednak prowadzenie przedszkola to jest trochę masakra formalna na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo mi dała w kwestii firmy w Niemczech współpraca z prawnikiem z BLPA, na stronie www.blpa.law/pl masz do nich kontakt. Początkowo wszystko było trudne i skomplikowane – rozliczanie czasu pracy, umowy, delegacje..teraz już sobie z tym dużo lepiej radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja chciałem ruszyć ze sprzedażą na rynku niemieckim to korzystałem z doradztwa kancelarii zrzeszonej w BLPA, na www.blpa.law/pl są namiary do ich oddziałów w Polsce i Niemczech. Obsługa na duży plus, jasne warunki, szybkie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bianika
A placówka bankowa? Myślicie, że to jest dobry pomysł? Ja się nad tym zastanawiam, nie wiem do końca jeszcze jakie warunki trzeba spełnić - może ktoś z Was wie? Ja myślę o Nest Banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmiak
Masz wyżej info o tym jak otworzyć taką placówkę Nest Banku. Mnie interesuje jedno. Na czym jest zysk w takiej placówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie juz bardziej przemawia temat myjni parowej mobilnej, byłem ostatnio na świetnej myjni, elegancko doczyścili mi upaprana przez dzieci tapicerkę, szybko, solidnie...no i podpytałem co nieco . Tu mają rewelacyjny sprzęt, chemię, szkolenia więc można spróbowac http://maszynyparowe.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny Panie, Zysk Partnera zależy od wolumenu kredytów, które udzieli on w danym miesiącu rozliczeniowym. Każdy produkt ma swoją podstawową tabelę prowizyjną, natomiast mamy przewidziane dodatkowe bonusy związane ze sprzedażą. Dodatkowo unikatowa na rynku oferta została stworzona z myślą o rodzinie i małych, rodzinnych firmach, co wyróżnia bank na tle konkurencji i daje możliwości większej sprzedaży. Więcej informacji www.nestbank.pl/franczyza/prowizje.html Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mczay123
Z taką gotówką możesz zdecydować się na założenie drukarni. Jeśli poza standardowymi wydrukami, chcesz oferować swoim klientom również fototapety (a powinieneś chcieć, bo równa się to większemu zyskowi), powinieneś zdecydować się na urządzenia HP Latex, które Ci to umożliwi (w przeciwieństwie do solventu, nie korzysta z tuszy, które są toksyczne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam ambitnych osób, które chcą dorobić sobie dodatkowo 1400zł przy komputerze. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą wejdź na strone i zapisz się na listę http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakdorobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam ambitnych osób, które chcą dorobić sobie dodatkowo 1400zł przy komputerze. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą wejdź na strone i zapisz się na listę http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakdorobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endria
Ja od dawna chciałam otworzyć coś swojego, nawet wiedziałam co, ale nie miałam pomysłu na promocję swojego sklepu. Polecono mi kontakt z agencją http://mtweb.pl/pl/ sprawdzili się rewelacyjnie, podpowiedzieli, podsunęli rozwiązania i efekt jest naprawdę niezły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika213
To wszystko zależy odnośnie jakiej branży ma tyczyć się franczyza. Ogólnie rzecz biorąc taki pomysł wydaje mi się bardzo sensowny, jednak trzeba go dokładnie wcześniej przemyśleć i przeanalizować. Moim zdaniem warto rozpocząć od poszukania dogodnej dla nas lokalizacji, która dodatkowo nie będzie posiadała wysokiego czynszu. Od siebie mogę polecić ci świetną wyszukiwarkę powierzchni biurowych http://www.officemap.pl/search/list/?city=wroclaw Sama z niej skorzystałam, kiedy poszukiwałam większego pomieszczenia dla swojej firmy. Znalazłam przepiękne biuro w bardzo dobrej lokalizacji, a co najważniejsze, za wynajem płacę znacznie mniej niż w poprzednim lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinKos

Sprawdźcie sobie koniecznie czysteigotowespolki.com/ Zajmują się doradztwem podatkowym i sprzedają gotowe spółki. Szybko, bezpiecznie i profesjonalnie otworzysz z nimi biznes. Mają też wirtualne biura, adresy w prestiżowych lokalizacjach.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

Sprawdź koniecznie ofertę firmy Studio Figura, moja siostra otworzyła i prosperuje naprawdę nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja również polecam ofertę Studio Figura i ich franszyzy. Super warunki i dobre przychody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×