Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MTKAWKA

Jaką firmę założyć- mam pieniądze nie mam pomysłu

Polecane posty

Miasteczko ok 30 tyś ludzi, jak jest tańsze to z daleka od centrum i w opłakanym stanie. Mieszkam na południu Polski 20 km od granicy Czeskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam kwiaty, ale są w centrum ze 3 punkty i to bardzo fajne.... więc nie zabłysłabym twórczo. Jesteś kochana, że podsuwasz jakieś propozycje- oczywiście wszystko przetrawię i przemyślę. Do każdego tematu wrócę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byznesłoman
to niedaleko mnie bo ja jestem z Myślenic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stopy Metali Ciężkich
MTKAWKA - czy adres mailowy przy twoim nicku jest twoim aktywnym adresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stopy Metali Ciężkich
Chcę napisać ci maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ironio........:) kros założył topik, że zarabia 30 tyś miesięcznie, gdzie ja zarabiałam połowę tej kwoty przez rok :) A z kwotą 30 tyś zł to ja chyba mogę......... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidia880
Skontaktuj się z jakąś firmą doradczą. Dużo ofert na necie a oni Ci prędzej coś doradzą. Do biznesu trzeba mieć łeb na karku, same pieniądze nie wystarczą. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszaletniczka123
a może na allegro? Jak masz 30tys to zrob male badanie rynku i wybierz kilka rzeczy które najlepiej Ida. Pozniej możesz poszukac hurtowni blisko siebie choćby w panoramie firm internetowej, bo możesz tam lokalnie wyszukiwac, a pozniej podzwonic i ponegocjowac ceny. Z 30k to ciezko będzie ci otworzyc cos stacjonarnego jak nie masz lokalu swojego, bo wynajem i przystosowanie pochlona ci większość budzetu. Tak czy inaczej powodzenia i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję zająć się dodatkami do paliwa samochodowego. Poza różnego rodzaju efektami ekologicznymi i technicznymi dodatki te pozwala oszczędzić minimum 20% paliwa. Cena paliw rośnie i będzie rosła nadal. Ci co jeżdżą autami będą musieli albo zrezygnować z samochodu, w co jakoś nie wierzę, albo znaleźć jakiś sposób na oszczędności. Ten dodatek daje taki sposób zaoszczędzić! Wydasz niecałe 3000 zł. A zarobić możesz ...!!! Ja osobiście po 4 miesiącach zarabiam ponad 3000 PLN miesięcznie i liczba ta rośnie. Jeśli jesteś zainteresowana szczegółami - pisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil aaaaaaaaaaaaaa
Przede wszystkim trzeba pomyśleć nie tylko o kapitale materialnym, ale i o tym na czym się znasz i co umiesz, może masz jakieś know-how. To wszystko przydaje się początkującemu przedsiębiorcy. jesli masz jakieś pytania zapraszam do kontaktu poprzez formularz na moim blogu: http://twoja-f.blogspot.com/ z chęcią odpowiem na wszystkie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winnerrla
mój mąż ostatnio zafiksował się na pomysł otwprzenia mobilnej myjni parowej, takiej która będzie dojeżdżała do swoich klientów ze sprzętem... trochę się martwię czy ten pomysł wypali... co o tym myślicie? Dodam, że przy zakupie sprzętu będzie korzystał a ztej oferty http://7car.pl/strona/finansowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponownie zachęcam rozważyć biznes w oparciu o dodatek do paliwa MPG. Jest to sprawdzony środek, który po dodaniu do baku pod czas tankowania po pierwsze - powoduje obniżenie o około 95% emisję szkodliwych spalin, po drugie - chroni silnik przed skutkami niskiej jakości paliwa (co jednak nieraz jeszcze ma miejsce w naszym kraju) oraz tworzeniem się na elementach silnika sadzy i nagaru. I po trzecie - i to chyba najważniejsze dla polskich kierowców, oszczędza minimum 20% paliwa! Bardzo istotne jest również to, że aby regularnie i dobrze zarabiać, wcale nie jest potrzebne ciągle sprzedawanie tego środka klientom. Producent zaproponował taką formę dystrybucji, która pozwala ograniczyć się pozyskaniem 12-15 aktywnych klientów indywidualnych i mieć dochód nawet kilkanaście tysięcy dolarów amerykańskich (jest to firma z USA) miesięcznie. Inwestycja na wejściu nie powinna przekroczyć 2500 zł, z których zaraz po tym nastąpi zwrot około 3500 zł. O szczegóły proszę pytać osobiście drogą mailową. Polecam i polecam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eustachy32
witam, ja też mam trochę odłożonych funduszy na własną działalność, bo w końcu ile można pracować dla kogoś za naprawdę marne pieniądze. Dorosłem do tego, by sam być sobie szefem. Chciałbym zająć się sprzedażą telefonów komórkowych, tylko nie wiem, jaką księgową wybrać, czy taką 'na miejscu' czy wirtualną. Bardzo często wyjeżdżam, więc i tak mój kontakt opierałby się głównie na tel, a takie biuro wirtualne to pocztę odbiera, telefony, prowadzi całą księgowość. Bardzo pomocne to musi być. Wiecie coś może na temat biura w stolicy, http://wirtualnebiurawarszawa.pl ? Jestem ciekaw waszych opinii. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał G
Pomagam zakładać firmy z Lubelszczyzny. Przyłożyłem rękę do powstania 75 przedsiębiorstw. Mam doświadczenie, ponieważ pracuję w biurze rachunkowo – finansowym. Chcesz założyć biznes i nie wiesz jak się za to zabrać? Chcesz się zorientować to umów się ze mną na spotkanie 669001117, lubelskafirma@gmail.com – Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł jest najważniejszy tutaj. Pieniądze szczerze powiedziawszy nie odgrywają aż tak ważnej roli, bo choćby na biurze wirtualnym można zaoszczędzić w pierwszym miesiącach kilka tysięcy złotych. Sama korzystam z usług takiego biura i dlatego mogę wszystkim je szczerze polecić: www.biurowirtualnewarszawa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do bussines owner proszę o maila z info. Jestem poważnie zainteresowana fisiulanka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj MTKAWKA ! podam Ci tel do kobiety która ma lokal i chce założyć catering - niestety to Warszawa - Wawer , ale zbyt pewny . Jak chcesz to dzwoń 792 077 519 Życzę owocnej współpracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chciała bym dać Państwu możliwość zapoznania się z naszym projektem dającym ludziom czas i pieniądze i wykorzystania go w sposób jaki pasuje Państwu. Można korzystać z darmowych oraz płatnych szkoleń, darmowa strona internetowa, najlepszy moim zdaniem autoresponder i co najważniejsze możliwość współpracy z nami co pozwala zarobić prawdziwe pieniądze i to z wielu źródeł dochodu - wybierz jak chciałabyś/chciałbyś pracować z nami aby odpowiadało to Twojemu stylowi życia. Mamy również program dla wszystkich tych którzy dbają o zdrowie lub też chcą zrzucić zbędne kilogramy (program oparty na treningu, przepisach kulinarnych dopasowanych indywidualnie i wymiana doświadczeń z innymi użytkownikami programu). Rejestrując się u nas za darmo możesz wybrać co interesuje Ciebie lub korzystać z wszystkich opcji jakie dajemy Ci za darmo. Wystarczy się zarejestrować po czym na filmach instruktażowych przedstawimy nasz serwis partnerski tak aby wszystko było dla Ciebie jasne. Skorzystaj z szansy póki się pojawia: http://dominatormarketing.pl/?partner=zestawwitamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doroteaaaa1
Dobrze będzie, jeżeli się zdecydujesz na skorzystanie z tanich i profesjonalnych usług www.biurowirtualnewarszawa.pl/. Sama korzystam i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosska09
Mozesz zawsze skorzystać z pomocy takich firm doradczych jak ta www.imperialcapital.pl/index.html Wydaje mi sie ze to najlepszy sposób jesli powiązanie myslisz o swoich finansach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hheheheheheheh
głupia baba jesteś, a ci tutaj co c***odpowiadają to następni głupole plus ewentualnie ciecie akwizytatorzy którzy czają się na te twoje marne 30 tysięcy. bez obrazy ale trzeba realnie oceniać sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strzałka :) skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuoduo
Ja chcę polecić wszystkim http://biurowirtualnewarszawa.pl, ponieważ sama korzystam i jest naprawdę dobre:) a jeżeli nie masz pomysłu to może coś podobnego??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelenka
Hej! Jestem studentką i szukam drobnych zleceń żeby jakoś dorobić i nie głodować :P Napewno macie firmy, sklepy, blogi, zajmujecie się czymś gdzie potrzeba zadbać o Wasz wizerunek w internecie (logo, przejrzysty szablon strony czy aukcji, retusz zdjęć do internetu) czy też "offline" (wizytówki, papier firmowy itp). Nie skreślajcie mnie od razu że spamuję, ale jakoś muszę szukać potencjalnych klientów :( Jeśli znacie kogoś kto właśnie potrzebuje jakiegoś projektu to chętnie się tym zajmę ;) Wykonam dla Ciebie: - loga, logotypy, - projekty wizytówek, plakatów, bannerów, kalendarzy, ulotek, t-shirtów, wlepek, - projekt strony www, bloga, szablon na aukcje, style na fora, - animacje we flashu, gify, - grafiki na facebooka / youtube'a, avatary, sygnatury, headery, - przerobię zdjęcia, wyretuszuję, usunę tło (na aukcje), dodam profesjonalnego look'u, zamienię na wektory (do druku), - i dużo dużo więcej, zapytaj. Kontakt na meffjuonet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja K
A może tak catering sportowy? To teraz bardzo dobrze rozwijająca się dziedzina. Jeżeli szukasz profesjonalisty który Ci doradzi to znajdziesz go na blogu: twoja-f blogspot com. Skontaktuj się z autorem, z pewnością pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×