Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dek@

Kolejny temat, który jest sprzeciwem wobec naginania netykiety na własną korzyść

Polecane posty

:classic_cool: I zasad tego forum. Naginame. Przeraziłam się, mili państwo. Ostatnio spędzam sporo czasu na portalu, na którym, jak się już utarło, przebywa młodzież 10-18 lat. Podobno tutaj siedzą dorośli. Tak przynajmniej twierdzą. Niech im będzie. Jestem przerażona. Zamiast się odmóżdżyć porządnie na tamtym portalu, tak jak zakładałam, otwierają się przede mną drzwi do innego świata, poszerzają horyzonty. Jestem przerażona. Bo tu następuje paradoks. Jestem przerażona. Ponieważ tam dowiaduję się tego, czego nie mogłam się dowiedzieć na forum dla dorosłych. Jestem przerażona jak człowiek, który odkrywa, że rzeczy, które wydawały się być na miejscu, nagle się miejscami zamieniają, jak też zmienia się ich znaczenie, wartości, treść. To to jest życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzę w to
a w domu wszystko dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejscami aż za dobrze. Taka rodzina z reklamy Coca-Coli. Różowy fartuszek i papucie-króliczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fubu, gdyby Keanu Reeves wchodząc do Matrixa trafił na Ciebie w pierwszej części to dwie następne nigdy by nie powstały. Facet nie dałby rady :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie napisane jest, że to forum edukacyjne? Fajnie jest być dorosłym i nie mieć "parcia" na głoszenie mądrości, albo nie mieć "parcia" na czytanie mądrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istnieją niepisane zasady, jak i pewien ''kanon'' obowiązujący w polskiej części internetu, który i tak żyje własnym życiem. Chyba, że i do tego nie można się odwoływać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie znasz historię z "Władcy much" (nie mylić z "włatcy móch"). Samo założenie, że tam są tylko "młodzi" a tu tylko "starzy" jest błędne, z czego doskonale zdajesz sobie sprawę. ;) Spotykałem już na Kafe ludzi, którzy wiedzą i intelektem rozwalali mnie z marszu (nie twierdzę wcale, że trudno znaleźć kogoś takiego) :p Spotykałem też takich, których z miejsca uznałbym za matołów, gdybym nie wiedział, że udawanie matoła to ulubiona rozrywka miejscowych. Dlatego jestem ostrożny w ocenach. To jest forum puszczone na żywioł, wyżęte z poprawności politycznej na skutek braku kontroli moderatorów i braku jasnych zasad uczestnictwa, dające złudzenie że można zrobić wszystko nie ponosząc żadnych konsekwencji. Ciekawe, że właśnie w takim miejscu łatwiej jest odróżnić ludzi obdarzonych jakimś wewnętrznym zmysłem etycznym, od tych których trzymają się zasad tylko w realu, bo tak zostali uwarunkowani przez otoczenie. A tak w ogóle, to jak zwykle pojęcia nie mam o co Ci idzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyserca, ja po prostu uprzedziłem twoja konkluzję, która wydawała mi się nieunikniona w twoim następnym poście :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bshjxfv
fubu 30cm to ma jak mierzysz razem z doopą i jajami :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiarygodne, że ktoś tu przytoczył WM, nie jako ten ''satyryczny'' serial, lecz zgoła co innego...Jakkolwiek dziwnie by to nie zabrzmiało. Wiewiór, ja mam świadomość, że po drugiej stronie siedzi człowiek - wbrew pozorom bota łatwo rozpoznać, zwłaszcza, jeśli chodzi o język polski, który jest bardzo trudny. :P Mam też świadomość, że podziały w internecie praktycznie nie istnieją. Ale aż tak dobrze maskować się nie można...w niektórych przypadkach. Poza tym, Ameryki nie odkryłeś, ja sama siebie nie potrafię zrozumieć i nie wiem do końca o co mi chodzi, do czego uczciwie się przyznaję.:) Chcę rozumieć. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fubu, jaki ty jesteś wkurrwiający. Ale nawet machnąć mi się łapą nie chce, za bardzo rozleniwionam. Nie irytujcie mnie, ludzie, bo chciałam se pooglądać filmy dokumentalne na yt i są, ale z pierrdolonym lektorem z NG Abu Dhabi. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fubu, chuj ci w dupę, kochanie. Znalazłam coś znacznie lepszego od twojej kretyńskiej obsesji na punkcie mojej mateczki. ''African Cats'' Disneya! Hm, ładuje się.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dek@, z jakichś przyczyn cieszy mnie, że twoje przemiany duchowe mają charakter krótkotrwaly oraz incydentalny :classic_cool: Fubu, potrzebuję więcej czasu aby wnikliwie zapoznać się z tym materiałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się ładuje, ładuje, ładuje. Wiewiór, ja Cię też uwielbiam z Twoim abstrakcyjnym poczuciem humoru, to taaaakie sexy. :classic_cool: Fubu, odwracasz kota ogonem, mając nadzieję go wyruchać, a tu pierd w twarz. Mam wrażenie, że tamto o matce było skierowane do mnie, nie do podszywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niepisane zasady, kanony" nudy Są przecież miejsca w sieci, fora katolickie np. gdzie moderację sprawuje sam pan bóg, tematy są poukładane alfabetycznie, a błędy ortograficzne poprawiają się same, można tam iść i dyskutować i wymieniać poglądy wedle ściśle określonych zasad i przy użyciu wszystkich znanych zwrotów grzecznościowych.Ale można zostać tu i spróbować spojrzeć na świat oczami ludzi bardzo różnych, i co by nie pierdolić i w jakim celu, to uczy wiele. Całkiem serio tak uważam. Gdyby karali za nadmierne gadanie to prędko bym się nie odkupiła:P a gdyby karali za gadanie bez sensu, to nigdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty tam, Dark Side. Ty też całkiem od rzeczy gadasz. Z ostatnimi punktami się najzupełniej zgadzam. 💤 To dzięki takiemu podejściu to forum tak dobrze ''prosperuje''. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ybhiyilubyiuhy
Przeież większość tematów z tego forum to brednie i prowokacje, które nigdy nie miały miejsca w rzeczywistwości!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. I to właśnie czyni to forum tak wyjątkowo niewyjątkowym. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dark_side
twoim zdaniem lepsze są takie fora jak kafeteria gdzie robi sie ludziom wodę z mózgu i gdzie jeden wyzywa drugiego od najgorszych? Pochwalasz ten syf? Takich jak ty powinni zbanować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borys29
@deka tu jest forum żcyie erotyczne,czego sie spodziewalas? rozmow o Maryi,Józefie i Alibabie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borys29
życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vieviór
Na kafeterii są moderatorzy! Sam zauważyłem jak niektóre posty poznikały z tematów! Serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borys29
dark side w pelni sie zgadzam z tym co napisalas sa tez takie pseudofora jak kibice.net gdzie banuje sie ludzi tylko dlatego ze nie pochwalają pewnego klubu pilkarskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do borys
Tu? To się niczym nie różni od życia uczuciowego i dyskusji ogólnej! Wszędzie ten sam syf więc na jedno wychodzi ignorancie! Widać nieczęsto bywasz na kafeterii! Przykład? Czy popierasz to, aby na tym forum kobiety (wiek około 30) chwaliły się jak to bzykały się z 11 i 14 latkami? Przecież to już obłęd, zboczenie, a jeśli nei prowokacja to pedofilia i osoby, które to piszą nie wiedzą co czynią! A pamiętam był taki temat i zastanawiam się czy go gdzieś nie zgłościć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borys29
dosyc czesto tu wchodze ostatnio,ale takiego tematu nie zauwazylem,trudno wszystkie tematy zauwazyc, a co do tych kobiet,to zdarzaly sie nie tylko w Polsce zwiazki 14-16 latkow z kobietami ponad 20 letnimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×