Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dek@

Kolejny temat, który jest sprzeciwem wobec naginania netykiety na własną korzyść

Polecane posty

Gość do borys
Tyle, że to już paragraf, a i patologia, bo jak to wpływa na takiego smarka? To nie to co: on 35 ona 50! To, o czym pisałem to poporstu patologia i nie powinno sie tego promować w sieci! Stąd moje zdanie o syfie na tym forum! Gdzieś musi być granica, tę granicę już przekroczono!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dark_side, moim zdaniem fora na którym ludzie dają sobie zrobić wodę z mózgu są najlepsze! Oczywiście nie pochwalam, że ktoś pozwala się wyzywać, ale siedzenie tu nie jest przymusowe, co dla odmiany pochwalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę Was wzięło. :O Uspokójcie się. Wygląda na to że macie kłopoty z przedświątecznymi porządkami i niejedna i niejeden już połknął kij od szczotki. Tak jesteście sztywni. :O :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Na kafeterii są moderatorzy" Wiem , ale raczej "bywają" niż "są". Ja zresztą nie oczekuję od nich cudów. Trzeba by zmobilizować całą rzeszę zdeterminowanych osób aby nad tym zapanować, a kafeteryjni moderatorzy z tego co słyszałem działają społecznie. : ) I CHWAŁA IM ZA TO ! To powiedziałem ja, vieviór :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dek@ i pozostali 10:46 [zgłoś do usunięcia] Woźny Olivier-- po co powielasz ten nick? przecież posłużył do zdyskredytowania Oliviera,której wyznawał miłość na cafe kobiecie nieszczęśliwej.A bawidamek jest żonatym.Więc proszę Cie zmień tego nicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woźny Olivier-- słuchaj,chcesz leżącego kopać?Olivier zaprzestał "działalności" tak niechlubnej więc prosze Cię bardzo zmień ten nick.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu. 🖐️ Nie licz na kogoś, dla kogo szkalowanie ''wirtualnych'' imion innych użytkowników jest chlebem powszednim. To mój podszyw, który jak widzę zaczął poszerzać...horyzonty. I nie poprzestaje wyłącznie na mnie. :O Nawiasem, nie wiedziałam, że z WO taka to sprawa była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie :D sam Duch kafe we własnej osobie. No to Cię kurrwa kopnął zaszczyt Dek z małpą. Nie ma bowiem większego usera na Kafe, który będąc nikim jest właśnie sobą. Aż zapiszę sobie w kalendarzyku, który pewnie zaraz wypierrdolę bo rok się kończy. Niemniej jest okazja nawymyślać ( jeśli ktoś czuję taką potrzebę ) userowi, którzy osiągnął pod wirtualność. :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety.wypierał się nogami ,rekami lecz fakty były przeciwko niemu.Do dziś kobiety stoja za nim murem i oczy by wydrapały każdemu,który tylko krzywo spojrzy na niego. O Ty przechero nie spodziewałewm się Twojej przebiegłości na innym temacie.Ten WO z za.jebistą stopką(jego wypowiedz) tak się skompromitował,ze juz nie raczy w ten deseń rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy, co Ty tam pitolisz. Właśnie to jest dobre, gdy nie próbuje się na siłę być oryginalnym, co niekiedy zakrawa na przeginkę. I żebyś wiedział, że zaszczyt, ha? Mam chętnego członka do wolfpacka. Jest dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przycupnę z filiżanką w kształcie wielbłąda i poobserwuję walki kogutów. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej Cejrowski mnie pod tym względem nie zawiedzie. :(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wożny Olivier
I tej słynnej stopki już nie bedzie,bo został ten nick zbanowany Dek@:DWięc zniknie całkowicie ten nick na czarno też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość howgh
Czyżby tak nienaturalnie brzmiące na kafe odwoływanie się do czyjegoś poczucia przywoitości odniosło nieoczekiwanie skutek ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myśl sobie, żeś taka móndra. Mogliby Ci wreszcie dać banana po IP, tak jak mnie się dostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z menopauzą. :O Już myślałem że uderzysz jakimś ambitniejszym tekstem, bym chociaż przez kilka sekund przyjął embrionalną postać i poczuł jak to jest ssać sobie kciuka. I chociaż ja jestem rozczarowany, to łosica Dek z małpą wyraża swoje pełne podnieceni na Twój widok Duchu. Ale na ta tyle skutecznie niszczysz damską opozycję, że nie dziwię się poklasku u młodych, głupiutkich dziewczynek poklasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy, głupi ciulu. Lepiej wte niż wewte. Zapewne wolałbyś posłuchać(poczytać) o nastolatce ruchanej przez murzyńskie i ciapate pały, niż o takiej, która dla jaj komuś przyklaskuje, o ile można to tak nazwać. :O I o inne ssanie tutaj chodzi. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość howgh
"Mogliby Ci wreszcie dać banana po IP" Metoda równie mało finezyjna, co mało skuteczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość howgh
To nie jest dobry pomysł. Istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, że gościu maskuje IP korzystając z tej samej bramki co ja. A sporo się naszukałem żeby znaleźć taką, która działa przyzwoicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli zmienne ajpi
no nieżle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj już nie zgaduj Dek z małpą co bym chciał poczytać, bo jeszcze mózg Ci się zlasuje i odpełznie od Ciebie jak ślimak bez skorupy. I nawet Francuz Cię nie pożre. Ale smęt :O Ale poszedł do druku. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×