Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukiwaczkawozka

Wózek TAKO BALLILA ! Proszę o pomoc !!!!!!!!!

Polecane posty

Gość poszukiwaczkawozka

Czy któraś z was używa lub słyszała o wozku TAKO BALLILA ? Widziałam go dzisiaj i jest cudny, ale jak sprawdza się dla Maluszka? Proszę o pomoc. Dla przypomnienia: http://www.mimisk.sk/images/tako_balilla7.jpg Buziaki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczkawozka
Naprawdę nikt ... :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka....
Okropny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loma
Jestem również zainteresowana zakupem tego wózka. Na rynku jest nowością, więc ciężko znaleźć opinie na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie się strasznie podoba
w tej wersji kolorystycznej z linku, który podała autorka! świetny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancica
użytkuję ten wózek od października 2011.- wersja granatowo-biała. przesiedliśmy się w spacerówkę i jak na razie nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goshca
Wózek super! Gorąco polecam. -Świetnie się prowadzi, w zasadzie jednym palcem ;). -Chyba najlepszy dla wysokich rodziców i sporego malucha. -Gondola w porównaniu z innymi wózkami jest duża, ma regulację oparcia- świetna sprawa gdy dziecko jest zbyt małe na spacerówkę, a już chce widzieć więcej. -Osobna buda do gondoli i do spacerówki- obie z zamykanym okienkiem wentylacyjnym. Łatwy montaż na stelażu. -Rączka z regulacją, wygodna. -Ja użytkowałam wózek na 14 calowych pompowanych kołach- nie było drogi, krawężnika ani żadnej przeszkody nie do pokonania. - Amortyzacja super- nie ma wstrząsów tylko bujanie-ważne szczególnie dla najmniejszych. -Spacerówka duża, rozkładana do pozycji leżącej, podnóżek z eko-skóry (?) Generalnie fajny wielofunkcyjny wózek dla wymagających sprawnego jak i estetycznego pojazdu dla bobofruta. Wada: chyba jak przy większości wielofunkcyjnych- jest dość ciężki ;/ Ja go targałam na 2 piętro, no przyjemność to nie była ;p Przekonuje jednak komfort prowadzenia, tym bardziej że w moim przypadku spacery były kilkugodzinne, więc jakoś ciężar wózka zniosłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astratg
Uzywamy tego wozka od ponad roku i musze powiedziec, ze byl w naprawach juz 5 razy. Na poczatku po 3 miesiacach zaczely rdzewiec kola. Potem bylo tylko gorzej. Po nastepnych dwoch miesiacach wozek zaczal sam skrecac w prawo wiec wymieniono tuleje jezdne na nowe po miesiacu zaczal jezdzic w lewo znowu wymieniono tuleje jezdne minal miesiac wymianiono tuleje i system podnoszenia i opuszczenia dziecka w spacerowce. Minely 2 miesiace wozek sam skreca w prawo wymieniono stelaz na nowy mijanmiesiac i rozpaclo sie lozysko w kole. Jeden plus to ze serwis wymienia wszystko bez mrugniecia okiem i dosc szybko ale czy to o to chodzi. Mamy dosc i zwracamy wozek i nigdy wiecej wozka tej firmy. Zalezalo nam na tym wozku gdyz jego gondola byla najwieksza z tych dostepnych i na prawde sie sprawdzila ale reszta to porazka na 4 kolach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej to strasznie wybrakowany model wam sie trafił. Ja uzytkowalam ten wózek ponad rok czasu, bardzo dużo spacerowalysmy z czego sporo w terenie i nic nam sie nie zepsuło ani nie zardzewialo. Raz jeden miałam problem zeby zdjąć koła (kiedy wracałem z wakacji nad morzem i pakowalam wózek do auta musiawszy go rozebrać na częśc****erwsze bo bagażnik trzeszczał w szwach) ale tylko dlatego, ze jeździliśmy wózkiem po piaszczystej plazy, po słonej morskiej wodzie i piasek sie dostał we wszystkie szczeliny i zablokował cyngielek, przedmuchalismy kompresorem i po sprawie. Ani piasek mu nie zaszkodził ani nawet słona woda, żadnej rdzy czy innych problemów z lozyskami. W ogóle żadnych problemów nam nie sprawiał. Ja o nim moge napisać tylko w samych superlatywach: super prowadzenie, tak dosłownie jednym palcem!, super komfort dla maluszka - przestronna gondola, oparcie w niej pod plecki, wentylowane budki, spacerówka tyłem i przodem do kierunku jazdy, miękka i zafoliowana barierka - nigdy nie upaćkana, to samo z regulowanym podnóżkiem, który wystarczyło przetrzeć ściereczką i żadne ubłocone buciki nam nie straszne, rozkładane na płasko siedzisko idealne do spania itd. Mozna tu naprawdę by wiele wymieniać... Dla mnie najlepszy wózek pod słońcem. A do tego dodatkowe bardzo przydatne akcesoria typu zmyślnie dopinana do rączki wózka super pojemna torba, wszelkie wkładki dla maleńkich niemowlaczkow, pokrowce nie tylko na wózek bo i nawet na butelkę i co tam jeszcze nie pamietam - wszystko naprawdę super. Waga, no mogłoby być mniej :) ale nigdy mi większych problemów nie sprawiało wnoszenie go po schodach do domu bo nigdy go tez nie wnosiłam, ustawialam sie tyłem do schodów i schodek po schodku wjezdzalam nim do góry. Odrobina wprawy i swietne amortyzatory zapewniały komfort dziecku a mnie oszczędzało to bieganine z góry na dół najpierw z dzieckiem, potem z zakupami a na końcu z wózkiem. Dla mnie po prostu rewelacja! Polecam, polecam, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ten wózek od 11 miesięcy i właśnie zmieniłam na inny. Fakt gondola super fotelik tez ale spacerówka to jakaś tragedia. Złe uszyte pasy moje dziecko potrafiło samo z nich wyjść i mi nie Omal wypadła z wózka. Duże rozgoryczenie pomimo wyglądu mało funkcjonalny. A i jeszcze był 2 razy w reklamacji bo cały rdzewial stelarz i koła. Szczerze nie bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 1

Ja mam Tako Balilla i jest rewelacyjny tylko szkoda że nie można ściągnąć materiału z budy i niestety trzeba ręcznie prać. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×