Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadowa noc

co osiągłyście w swoim życiu, co uważacie za sukces , co jest najważniejsze ?

Polecane posty

Gość listopadowa noc

Napiszcie ile macie lat i co do tej pory uważacie za wasz szczyt ? z czego jesteście najbardziej zadowolone ? Co wam się nie udało zrobić do tej pory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może by tak.....
ja mam 29 lat. mam studia, prowadzę swoja firmę, mam męża bardzo udanego, powolutku remontujemy dom, a za jakiś czas bedziemy sie starac o dziecko. Wszystko uważam za udane. Nie mam na co narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa noc
nie ma tu już więcej zadowolonych kobiet ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eferfef
Mam 35 lat. W życiu wyszło mi tylko to, czego nigdy nie uważałam za ważne, na czym mi nie zależało. Tymczasem właśnie sukcesem okazało się że jest ze mna meżczyzna który mnie kocha i mamy córeczkę, zdrową, zdolną, o dobrym serduszku dla wszystkich żywych istot. Jednak na swój sukces osobisty wciąż pracuję. Chcę hodować i szkolić psy (moje wysiłki utknęły swego czasu w martwym punkcie) oraz znaleźć pracę zgodną z moim wykształceniem (tu chodzi bardziej o ambicje i zarobki niż o poczucie potrzeby bo nienawidzę pracować).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eferfef
W każdym razie dla mnie najważniejsze jest robić to co się lubi czyli mieć na to czas i pieniądze. Wiem, powinnam z egzaltacją pisać o dziecku czy partnerze ale to nie byłoby to co czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qurupira
Najważniejsza w życiu jest miłość :-) ta prawdziwa :-) Zazanałam w życiu ale jej nie mam, przezyłam wiele fajnych chwil w zyciu ale nic nie równa się z miłością :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa noc
ja zaś uważam za największe szczęście rodzinę , męża który kocha i dzieci. Tak naprawdę nic w życiu nie jest tak ważne jak rodzina i zdrowie bliskich. już przestałam mysleć o pieniądzach i karierze, wystawnym domu i najlepszym samochodzie. Uważam to z a niepotrzebny zbytek. Jestem na etapie planowania swojej pierwszej ciąży. Nie marze o nowym samochodzie anie też o karierze, bo to rzeczy które można nabyć a rodziny i zdrowia nie kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34-latka ^^
do tej pory największym sukcesem dla mnie jest osiągnięcie prestiżowego stanowiska.Co do miłości-nadla szukam ideału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwfsfsfd
21 lat , rok temu, zdałam mature, zaraz po tym prawo jazdy , zaraz po tym dostalam sie na studia z przyjaciolka :) juz jestem po pierwszym roku, jestem zadowolona . tylko chlopaka nie moge rozkochac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jghgcl
najwiekszym sukcesem w moim życiu jest poukladanie sie samej ze sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Nasturcja
Mam 26 lat, sukces - mąż i dziecko. ukonczone studia, duze wlasne mieszkanie, co przede mna- mam nadzieje fajna praca bo narazie moja nie daje mi ani satysfakcji ani pieniedzy szczegolnych. Zarabia mąż, ja sie tylko dokladam ewentualnie z takia pensja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzialpanjeszcze?toszkoda
pana wypierdol a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×