Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mysle o dziecku

1-sze dziecko po 40tce

Polecane posty

Gość mysle o dziecku

coraz czesciej mysle o swoim dziecku,tak los chcial,ze dopiero teraz ulozylam swoje zycie prywatne i nie dlatego,ze nie chcialam wczesniej tylko teraz spotkalismy sie ,wiem,ze to prawdziwa milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ro to
no to się postarajcie o dziecko i już. :) Wiek jak wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak-sobie-mysle
Nie mysl tylko dzialaj - oczywiscie z glowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUTAJ zaraz znają się hieny, które zaczną ci wypisywać, że w tym wieku za późno, że urodzisz chore dziecko, że jesteś nienormalna itd... Fakt jest to pewne niebezpieczeństwo, ryzyko, bo faktycznie może być tak, że dziecko urodzi się z jakąś wadą, ale niekoniecznie, nie zawsze tak jest Zacznij od badań, poszukaj dobrego ginekologa bo w razie czego to on będzie prowadził twoją ciąże. Idź do lekarza, on Ci wytłumaczy wszystko, powie jakie istnieje ryzyko, powie swoje za i przeciw. Osobiście znam 2 panie które urodziły po 40-stce i obie mają zdrowe córeczki. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trudno cokolwiek doradzić
Skoro piszesz o tym na forum, to oznacza, że potrzebujesz jakiegoś zdania osób postronnych, wspierającego, bądź negującego... To znaczy, ze nie jesteś pewna co do słuszności starań o dziecko w tym wieku. Nie wiem jak ułoży się moje życie, jestem zdania: "nigdy nie mów nigdy"... Mam dwoje dzieci jak na razie i mam 29 lat. Nie wiem, czy pozostanę na dwójce, czy będzie więcej, a tym bardziej nie wiem w jakim wieku urodziłabym je. Jak na razie nie nastawiam się na dzieci po 40-stce, ani blisko 40-stki, bo przyznam, że miałabym obawy. Niemniej Twoja sytuacja jest inna, u Ciebie to nie jest zwlekanie, tylko pierwsza możliwość do starań o dziecko. Na dodatek w tym wieku to raczej sytuacja teraz albo nigdy, więc decyzja musi być szybka. Życzę decyzji właściwej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×