Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

patrycja888

czy JEST DZIECKO KTORE NIE DOSTANIE PREZENTU W TE SWIETA ???

Polecane posty

Gość gbbn
a co chcesz pomóc? czy się pośmiać że kogoś nie stać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie ma, coś
drobnego dostanie większość dzieci zwłaszcza jeśli rodziców stać na komputer i internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbbn
zgadzam się z poprzedniczką jeśli kogoś stać na kompa i internet to stać też na prezent dla dziecka... tu nikogo takiego nie znajdziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIwiacóreczka123
Tak jest dziecko które nie dostanie prezentu bo mnie po prostu na to niestac,ale wydaje mi sie ze jakos specjalnie tego nie przezyje bo ma dopiero 2 latka 10 mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryrtytryrtyrt
moje tez nie dostanie. byl niegrzeczny i nie dostanie. ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje, a na pewno od nas, bo po prostu nie urządzamy świąt. No chyba że babcia u której będziemy gościć coś wymyśli dla młodego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwacztery
córka ma 3 mies i tez nie dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Moj syn ma 2 latka ale nie dostanie prezentu brak funduszy :( przykre to ale musimy oszczedzac maz na swieta nie dostanie wyplaty bo firma sie rozpada ale przynajmniej choinke ubierzemy razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ma 1o miechow
i nie dostanie bo i tak nic z tego nie rozumie, poza tym ma wszystko co mu potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja nie dostanie
Dlatego że ma miesiąc i nic nie rozumie. kupujemy jej coś codziennie. ale są to ciuchy, pieluchy itp. a co do tego czy kogos stać-ja korzystam z netu w komórce-za 7 zł miesięcznie. komputera w domu nie mam,wystarczająco dlugo w pracy siedziałam po 10godz przy kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cczy posiadanie komputera i internetu świadczy o bogactwie? :o Wystarczy, że komuś kiedyś lepiej się powodzilo, kupił komputer, podpisał umowę na internet i ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
kurcze ja nie rozumiem - przecież można niekupić jakiegoś mięsa czy coca coli czy czegokolwiek innego i mieć choć 10zł na jakiś prezent - niech to będzie używana zabawka z allegro - za grosze można nieraz kupić bardzo fajną rzecz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;oml;mlol;m
ja tez sie dziwie zabawke mozna juz kupic w sklepie za 5 zl do tego czekolada zwykla 2,50 gr lub 3 zlote 8 zl nie macie?:o mysle ze na papierosy wiecej wam idzie jednego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhey9th
tak wam się wydaję jak paczka fajek 10zł kosztuję... to co lepiej kupić? zabawkę czy fajki? oczywiście że fajki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eqeqwe
Ja nie dostanę.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamam 27
A ty wiesz ile dzieci przychodzi do szkoły głodnych? Ile nie ma czapki ciepłej zimowej, albo porządnej kurtki? Ja pracuję w szkole, to widzę. Czy ty myślisz, że ich rodzice kupuja im colę? Tam często na chleb nie ma, o mięsie mogą zapomnieć. Tak, odmówią dzieciom przez 2 dni jeść i w zamian dadzą zabawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gazety to co napisala
ja np za internet nie place bo mam darmowy - gminny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×