Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malutka6789

Związek bez seksu się wali......POMOCY

Polecane posty

Przyznaję, interpretację: "nie cudzołóż" oznacza jedynie "nie bzykaj ślubnej bliźniego swego" także trochę uprościłem. Żeby bylo czytelniej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Więcej religii w szkołach!
Wiecie dlaczego w szkołach powinno być więcej religii? Bo widać, że nic nie wiecie o Katolicyzmie! S_M @ Gdzie ty masz modlenie się do obrazów? Jak żyję nie widziałem i nie słyszałem, żeby gdziekolwiek jakiś Katolik modlił się do obrazów! Wam lewaki można wcisnąć do głów każdą głupotę i wy w nią uwierzycie! Straszni z was fanatycy! Nikt nie modli się do obrazów, tylko do Świętych lub Maryji często przedstawianych na obrazach, z długą Tradycją zresztą! Tak samo Jezus kazał się spowiadać, tak samo w Piśmie Świętym (piszcie z dużych liter) jest napisane, że mamy się modlić za zmarłych, tak samo w Ewangeliach można przeczytać o Trójcy Świętej, prymacie św. Piotra i jego następców (papieży) wśród duchownych itp itd. Wielu z was chodziło na religię i nic się nie nauczyliście, a teraz rodzą się takie Palikoty i Danikeny, które wymyślają głupie teorie, bo nie mają żadnej wiedzy na temat danej religii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jest jeden problem
Boga nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzest of 18 lat
a nie małym dzieciom wmawia się bajeczki, religie wywalić ze szkół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BÓG>
Stanowczo zaprzeczam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to udowodnij, że Boga nie ma!
W Boga to może i dziś ludzie nie wierzą, ale żeby w tych pojebanych czasach nie wierzyć w szatana! To trzeba już być jebniętym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałeś/łaś? przejedź się do Lichenia, na Jasną Górę, do Świętej Lipki i innych poodobnych miejsc :P Gdyby modlili się do Matki Bożej, to mogliby to robić w domu, czyż nie? ale coś im każe pielgrzymować tam, gdzie są obrazy. Poza tym nie wiesz, jak bardzo się mylisz, zarzucając mi lewactwo :D:D:D:D U mojego księdza dostał/a/byś pałę za zdanie "Nikt nie modli się do obrazów, tylko do Świętych lub Maryji", bowiem wbijał nam do łepetyn, że modlitwa = rozmowa z Bogiem i co najwyżej można się modlić do Boga "za pośrednictwem Świętych" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to udowodnij, że Boga nie ma!
Bajeczki to ci telwzja i politycy wciskają! Może ciebe też nie ma i nie istniejesz fanatyczny ignoracnie? Więcej religii, historii, WOSu i języka ojczystego w szkołach! Tego dziś brakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Więcej religii w szkołach!
S_M @ Razi cię to lewicowa fanatyczko, że ludzie publicznie akcentują swoją wiarę i że w XXI wieku w Europie odbywają się jeszcze pielgrzymki? Nikt nie modli się do obrazów! Widać wiedza odbija się od ciebie jak piłka od ściany! Ciekawe jakiego wyznania jest twój ksiądz, bo na pewno nie rzymskokatolickiego! U takiego księdza to ty dostałabyś pałę i to z wykrzyknikiem! Pewnie pomyliłaś księdza z ewangelickim pastorem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha :D:D:D ogarnięty lewicowym fanatyzmem oddaję od pewnego czasu regularnie swe głosy w wyborach na J. Korwin-Mikkego :p Gratuluję umiejętności czytania bez zrozumienia. Ponadto informuję, iż uzyskałem maturę z religii (rzymsko-katolickiej) z oceną bardzo dobrą, a ponadto zaliczyłem kilka szkoleń teologicznych (zakończonych egzaminami) w okresie gdy w mojej parafii awansowano mnie z ministranta na "lektora" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JKM TO KTO NIBY?
Janusz Korwin Mikke: - zwolennik narkotyków (tak jak i lewacy) - zwolennik homosekaualizmu (tak jak i lewacy) - w swojej entej już partyjce ma ludzi, którzy nienawidzą Kościoła, część posłów Ruchu Palikota było kiedyś członkami UPR, PJKM i WiP! I co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kuźwa ! Coś mi mówiło aby stawać z tobą do pojedynku z zakresu religioznawstwa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekonałeś/łaś mnie :D jestem zatem lewacką fanatyczką :D Pewnie jak większość słuchaczy Maria Radyja popierasz socjalistycznych Kaczystów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha to ty udowodnij że jest
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten pojedynek to do pierwszej krwi, czy ad mortem? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do S_M
Już samo nazywanie Radia Maryja nie napisze czym stawia ciebie i JKM w gronie czerwonych i tęczowych! Zresztą wszyscy wyborcy JKM głosowali w II turze na lewaka Komorowskiego, zwolennika feministek i UE! Jak to się ma do tego, ze JKM nie lubi UE? Widać, że lewacy od JKM nie mają mózgu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz na czym się nie znasz i jeśli przypadkiem okaże się, że ja się na tym znam (choć tu pole manewru jest raczej niewielkie) to ustalimy warunki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piciu jestem cienki ... 3 piwa i usypiam jak kłoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×