Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Haadia

Jakie dodatki do granatowej sukienki?

Polecane posty

Zaznaczam od razu, że piszę na ogólnym, bo tu jest więcej osób:) Dziewczyny, zakupiłam granatową sukienkę (chyba z tafty), w zależności od kątu padania światła mieni się na fioletowy i troszeczkę różowy. Jest bez ramiączek, do pasa prosta, potem jest rozkloszowana i zebrana nitką w takie "kłęby", bardziej z boku ma wszytego kwiatka o tym samym kolorze i z tego samego materiału. Sukienka megaelegancka (na bal) i teraz mam dylemat - w jakim kolorze dobrać dodatki? Znajomi doradzają, że w srebrnym, ale nie jestem do końca pewna. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturks4
Mają rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie____
co to za slowo 'KĄTU", bo chyba nie po polskiemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie mogę znależć naprawdę fajnych szpilek w takim kolorze. Napewno nie chce sandałów, ani odkrytych palców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie____ ----> mój błąd :D ale to nie temat o gramatyce i ortografii polskiej, więc nie wypowiadaj się:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepięknie granat kontrastuje
z głęboką czerwienią lub różem indyjskim- to ciepłe barwy. Srebro owszem, ale i ono i granat są zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykynyky
A ja myślę że srebro ok. ale i fiolet też będzie pasował. Sama piszesz że ma taki odcień. Możesz buty i torebkę mieć we fiolecie a biżuterie w srebrze i będzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12skizto bardzo fajne, szczególnie takie jedne, ale nie zamawiam butów przez internet. Widziałaś może jakieś w sieciówkach? (w "normalnych" cenach) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze wątpie. Ogólnie ja dawno w żadnym obuwniczym nie byłam :( Podejrzewam, że w Aldo może i owszem, ale ceny są dosyć spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepięknie granat kontrastuje
mysle jednak, że dla kontrastu z szafirem fajnie wygladałyby takie w kolorze złamanego różu, stonowanego, lekko wpadającego w szarość, tylko dostań takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem o co be
Miałam ten sam problem latem jak szłam na wesele. Szukałam wtedy różowych albo żółtych butów (połączenie z żółtym było super, szczególnie latem i w ogóle), ale nic nie znalazłam. Wybrałam więc biało-czarne i srebrne dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×