Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hahahahahahahahahahaha.

Firany... Uff, pomocy! :(

Polecane posty

niestety, prasuje się i to bardzo niewygodnie dlatego przy kupowaniu warto zwrócić uwagę na to, czy sie gniotą, czy nie no to masz wieczór z głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana..............
Wypierz jeszcze raz i wilgotne powieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki wieczór? prasują się super tylko trzeba ustawić niską temp ale mocne parowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhm i takie naparowane wilgotne spdają z deski na podłogę i z powrotem sie gniotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jedne, które muszę prasować, za to 10 metrów :( dwa razy w roku odwalam te mordęgę, ja prasuję, M. wyciąga spod deski/żelazka "na pokój" i jako-tako to wygląda w drugim oknie mam makarony, w trzecim jest tylko roleta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z firanami w pokoju nie miałam większych problemów. Tylko tyle,że były bardzo sztywne, jak kupowałam i takie zostały. W Kuchni chciałam wziąć jakieś delikatne:) No i kiepsko na tym wyszłam :( Malutkie mam okna, więc i firanka mała :D Mam dużo okien, dużą kuchnię mam, to rozświetliło wnętrze:) No i chyba będę musiała je znów prasować, ale boję się że je spale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Pola
A moje właśnie skończyły się prać. Bez wirowania. Teraz okapują nad wanną. Za chwilkę je powieszę. Jeszcze wilgotne. Bez prasowania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Pola
Już wisi. Czysta, piękna, bez zagnieceń. Uchyliłam okno, żeby doschła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość op111
Jeśli masz firany z żakardu ,to wystarczy je wilgotne powiesiić na okno i lekko naciągnąć i ułożyć fałdki(brzuszki) ,a po wyschnięciu tak zostanie.Jeśli masz firany z woalu czy organtyny ,trzeba je prasować ,najlepiej żelazkiem z dużą ilością pary,każdy kawałek po przeprasowaniu lekko rozwichrzyć,nie wiem jak to określić ,aby para uciekła.Nie układać w żadne kanty ,tylko lekko rozłożyć.Po zawieszeniu przejedź parą z żelazka pionowo(chyba każde z parą ma teraz funkcję prasowania pionowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może krochmal? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tak żelazko ktore prasuje w pionie jest super, mam zelazko z generatorem pary, wlasnie brauna, carestyle 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×