Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

verloren1

Jakie są najczęściej mylone objawy ?

Polecane posty

Gość A coś ty myślała???
Ja też zachcianki,mdłości. U innych ból piersi,jakieś śluzy... Chociaż teraz mnie bolą piersi nienaturalnie mocno hehehe.Jak nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh ja mam to samo co ty
objawów przed okresem nie ma - są tylko schizy i wyolbrzymienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A coś ty myślała???
Że co-niema objawów miesiączkowych?Mylisz się i to bardzo.Są tak owe i to nie są żadne schizy.Schizy zaczynają się wtedy jak ktoś na siłę sobie wmawia że to objawy ciążowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pamiętam jak dolar
ciążowych objawów przed okresem nie ma:) O to chodziło poprzedniczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a odpowiem
ja wlasnie mam lekkie mdlosci;( ale zdarza mi sie to juz chyba 4 raz przed @, ale i tak sie stesuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj tacie zabawki
a są objawy ciążowe przed terminem miesiączki, ale można się pomylic Jak sobie tylko wkręcałam ciąże to miałam już mdłości niby w pierszym tygodniu:D i np. dziwny ból brzucha :D ( ale bardziej ze stresu chyba) Za to jak zaszłam to od razu wiedziałam, bo jajnik kłuł mnie niesamowicie, a jakieś 4 dni po zapłodnieniu miałam już mega wrażliwe sutki, a jak mi mąż przez przypadek uderzył w cyca ( bo gestykulował w rozmowie) to jak wrzasłam do dziś pamietam, i długo podchodził do moich piersi z delikatnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj tacie zabawki
jak już naprawdę byłam w ciąży to mdłości miałam ok.6 tygodnia ciąży, no i takie uczucie specyficzne, że wszelkie wcześniejsze zastanawiania "jestem czy nie jestem" to śmiac mi się chciało z nich, bo byłam już pewna tej ciąży, czułam się jakoś ciążowo. no ale różnicę dopiero zobaczyłam gdy już faktycznie byłam w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz niedlugo mamusia 2012
Ja bylam pewna,ze bedzie okres, bo jak zwykle bolaly mnie piersi i brzuch... A tu dzidzius :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×