Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jewyyy

Prawo jazdy poznań

Polecane posty

Gość jewyyy

Cześć. Od jakiegoś czasu mam zamiar zrobić prawo jazdy. Mieszkam od niedawna w Poznaniu i jeszcze słabo znam to miasto. Poleci mi ktoś jakąś szkołę jazdy albo odradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jewyyy
nie polecicie czegoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jewyyy
siano? pełną stodołę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resztki z obiadku
widać że krótko w poznaniu:) siano to kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jewyyy
Jak siano to kasa to ja muszę być cholernie bogata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jewyyy
A wiecie coś o osk26 na Szamotulskiej? Bo mam do nich blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jewyyy
Jest ktoś jeszcze z Poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jewyyy
Podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krótką chwilkę
Jest ktoś z Poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Poznania
Ja robiłam kurs w szkole Akinari. Mieści się na Jeżycach. Większość kursantów przychodzi tam z polecenia. Instruktorzy są bardzo elastyczni i zależy im na tym aby Cię nauczyć. Polecam jako instruktorów p. Sławka i Marka, bo jak wiadomo instruktor instruktorowi nierówny. Zdałam za pierwszym razem, ale wiele zależy od szczęścia i egzaminatora na egzaminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_ana93
próbuje zdążyć z prawkiem przed zmianami, ostatnio znalazłam fajny portal, nie tylko fajnie zrobione testy z taka klawiatura jak w wordzie, ale tez porady, opisy, filmy z tras egzaminacyjnych!!! powodzenia wszystkim którzy zdają w poznaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_ana93
ZdamyTo.pl się nazywa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najważniejsze jest znaleźć dobrego instruktora. Z własnego doświadczenia mogę polecić Piotra Roszaka. Jeździłam w skupieniu, w spokojnej atmosferze. Kompetentny w prowadzeniu zajęć, nie uczy "na sposób" na placu manewrowym i dobrze przygotowuje do egzaminu. No i jestem już szczęśliwą posiadaczką prawa jazdy :) Znajdziecie go na www.naukajazdy-poznan.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sporo opinii o Ośrodkach Nauki Jazdy można znaleźć na stronie www.kursancik.pl polecam! i fajny poradnik, mi się przydał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSK EXTRASZKOLENIA
Witam serdecznie:) Zapraszam do OSK EXTRASZKOLENIA Marcin :) Staram się, aby kurs prawa jazdy był przystawką do dania głównego jakim jest samodzielne prowadzenie samochodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu przyznam się szczerze ciężko mi było zdać, przeniosłam się do Gorzowa do http://www.ogniwo.net.pl/ i jakoś idzie. Mniejsza presja i mogę ustawiać godziny jazd do grafiku w racy, w Poznaniu było to ciężkie - strasznie dużo kursantów, mało instruktorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz dobrej szkoły jazdy to przede wszystkim musisz się zastanowić na czym najbardziej ci zależy czy na jeździe praktycznej czy też wiedza teoretyczna jest dla Ciebie ważna. Ja osobiście zdawałem w innym mieście u http://www.speed.auto.pl/ i udało się za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto spojrzeć na to od kiedy firma istnieje i jaki ma współczynnik zdawalności. Kierując siętymi kryteriami postawiłem na szkołę nauki jazdy http://www.galant.auto.pl ktora znajduje się właśnie w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, sądząc po nazwisku to moja rodzina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kurs nauki jazdy w Poznaniu robiłam w firmie http://osk-kluczyk.pl i udało mi się zdać za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie świetnie sprawdziła się pracownia szkolenia kierowców www.pimot.eu. Nauczyli mnie wszystkiego od zera a praktyczne rzeczy poza jazdą samochodem mogłem wykonywac w symulatorze jazdy. Udało się zdać za pierwszym razem co dla mnie jest osobistym sukcesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja mogę polecić OSK EXTRASZKOLENIA (www.extraszkolenia.com.pl) , widać, że im zależy na kursantach i mają wszystko bardzo dokładnie zaplanowane i profesjonalnie działają. Atmosfera bardzo pozytywna jak się śmiejemy to się śmiejemy a jak uczymy to uczymy :) Wczoraj zdałam egzamin za pierwszym razem i SZCZĘŚLIWA jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uczyłam się jeździć ze szkołą www.prawkoredcar.pl. Fajni instruktorzy. Mimo, że nie byłam najłatwiejszym uczniem, poradzili sobie ze mną :). Zdałam za drugim razem. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla wszystkich jeżeli chcecie zdać egzamin, zanim pójdziecie do szkoły jazdy, kupcie sobie podręcznik aktualny do nauki prawa jazdy, jest w środku płyta. NAJPIERW NAUCZCIE SIĘ ZNAKÓW, przeróbcie cały podręcznik, testy abyś znał przepisy, Dla tego piszę o nauce przed szkołą L jest tylko jedna lekcja o znakach a na drugi dzień inna lekcja i nie nauczycie się i nie nadążysz z teorią już nie wspomnieć o udanych zdanych testach, ten co ma rodzinę pracę nie ma tak czasu non stop siedzieć i się uczyć, i oblejecie prawo jazdy jak tego nie zrobicie, a tak na spokojnie się przygotujecie i bzie wam łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mogę podpowiedzieć, z trudniejszych rzeczy macie znajomego z samochodem, to na plac manewrowy idźcie do szkoły L on wam powie gdzie są takie place szkoleniowe , odpłatne lub nie i uczcie się jazda tyłem rękaw, oraz parkowanie równoległe do tyłu na lusterko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.albar.krakow.pl – instruktorzy naprawdę dobrze przygotowują do egzaminu na prawo jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danilia
Ja zdecydowanie polecam OSK http://www.zdajprawko.pl/. Dzięki nim zdałam prawo jazdy za pierwszym podejściem i była to dla mnie tylko formalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalwinaDel
Ja w Poznaniu zdecydowanie mogę polecić Ci szkołę jazdy OSK Pegaz, ponieważ trafiłam na świetnego instruktora który potrafił przekazać wiedzę i dokładne umiejętności oraz "myki" np. jak odpowiednio zaparkować równolegle. Do tego mają jedne z najlepszych cen za cały kurs a mi zarówno teorię jak i praktykę udało się zdać za pierwszym razem, także super i trzymam kciuki aby Tobie również udało się to jak najlepiej bo posiadanie prawa jazdy jest ogromną ulgą i wygodą w podróżowaniu, szczególnie gdy jesienna i zimowa pogoda nie są zachęcające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×