Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalozyc chce biznes

CHCE ZALOZYC WLASNY LUMPEX

Polecane posty

Gość zalozyc chce biznes

Ktos z was ma cos takiego??? Pieniadze na rozwoj chce pozyskac z urzedu pracy. Powiem wam , ze troche sie boje tego wszystkiego a zwlaszcza papierkowej roboty. Maz mowi, ze sie nie nadaje do takiego czegos bo nie mam pojecia o prowadzeniu wlasnego biznesu :( ale czy to takie trudne jest? Prosze , niech pisza ci ktorzy maja wlasny lumpex. dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRL fan
Lepiej załóż swoje jaja do imadła i zaciśnij mocniej ! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj god o maj god
jak nie masz pojecia o prowadzeniu wlasnego biznesu to gdzie sie pchasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalozyc chce biznes
o maj god o maj god , :D radze pouczyc sie angielskiego :) to taka moja dobra rada. odnoszac sie do tego co napisals to nie wierze , ze wszyscy wlasciciele sklepow od razu pozjadali wszystkie rozumy i na 100% nie kazdy mial 100lat doswiadczenia zakladajac wlasny biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalozyc chce biznes
o maj god o maj god , :D radze pouczyc sie angielskiego :) to taka moja dobra rada. odnoszac sie do tego co napisals to nie wierze , ze wszyscy wlasciciele sklepow od razu pozjadali wszystkie rozumy i na 100% nie kazdy mial 100lat doswiadczenia zakladajac wlasny biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalozyc chce biznes
o maj god o maj god , :D radze pouczyc sie angielskiego :) to taka moja dobra rada. odnoszac sie do tego co napisals to nie wierze , ze wszyscy wlasciciele sklepow od razu pozjadali wszystkie rozumy i na 100% nie kazdy mial 100lat doswiadczenia zakladajac wlasny biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyb
lumpex??kobieto spoznilas sie jakieś 10 lat, bo wtedy to lumpexy były zyłą złota. teraz lump na lumpie ledwo zipia. Poza tym okropna praca w brudnych smierdzących ciuchach- w zyciu bym nie chciala siedzieć w takim smrodzie przez 8 h dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryu567u
masz racje skoro tu zakąłdasz takie idiotyczne fora, to sie nie nadajesz a skoro mąż ci tak mówi to tak na pewno jest, gdybyś się nadawała to byś juz za tym latała a nie beznadziejnie tu pisała założe się że myslisz w ten sposób że poczekam po świętach po nowym roku, po zimie bo ci się dupy nie hcce ruszyć. nie zabieraj się za to szkoda pieniedzy. A lumpy fakt teraz to jeden za drugim chociaz w moim miejście idąc jedną ulicą prosto nie zdąrze spalić fakjka a mijam 2 lumpy są od lat, wiem że w dwóch są ludzie którzy władają językami inaczej lipa gdzie chcesz niby po to jezdzic do pacanowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryu567u
puknij sie w łeb nie nadajesz sie juz bys za tym latała jak by ci zalezałio ale nie bo zima i jak byś sie nadawłą nie zakłądała bys tu takich teamtów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×