Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MIsia671

Męźczyźni w damskiej bieliźnie.

Polecane posty

Wczoraj czytałam na forum o bieliźnie, o mężczyznach noszących damską bieliznę. Nie będę kopiowała treści bo nie chcę aby to był plagiat. http://luxbielizna.sklep.pl/forum/forum-20.html Miałam na ten temat inne zdanie, ale je zmieniam. Po przeczytaniu zrozumiałam, ze nie brałam pod uwagę przyczyn tego faktu. Musze przyznać, że nie widzę (nie chcę widzieć) w tym nic złego. Zdarza mi się nakładać męską bieliznę, to dlaczego faceci, jeśli im się podoba, nie mają tego robić. Jest wiele sytuacji gdzie nie ma różnicy - noszę spodnie. Może sztucznie tworzymy bariery? Stanik, wiadomo, mężczyzna nie ma biustu z miseczką D, ale widziałam mężczyzn, którzy mają większe piersi niż kilka moich koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założyłam temat ale się nie ukazał, więc napisałam drugi. Teraz są 2. Na tamten proszę nie pisać. Administratora proszę o usunięcie tamtego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłam i czytałam
Faktycznie ciekawe. Jednak wolę mojego bez żadnej bielizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gejoza jest wszem obecna
ba nawet modna -więc tu jest źródło tego typu marketingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze że te równouprawnienie jest tylko pozorne, bo jak narazie kobiety mają coraz więcej praw w modzie, a faceci coraz mniej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaro buro
Tak, faceci nie mogą się wychylić. Musi być szaro, buro i najlepiej, żeby było brudno. Wtedy mozna na nich bezkarnie ujeżdżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie nosiłem damskiej bielizny, ale czy ona nie jest za ciasna dla faceta? Męska bielizna ma miejsce na penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam sprawdź
Często damska bielizna jest lepsza dla faceta niż męska. Miejsce na penisa? Bez problemu, są majtki bardzo elastyczne i penis lepiej leży niż w męskich. Często mam wrażenie że to męska bielizna jest dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musi być koronkowa, jest bardzo wiele bez koronek i dopiero po szczegółach można poznać, a ta wszywka(w męskich) z przodu to latem jeszcze lepiej podgrzewa penisa i robi się nie miło w kroku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwi mnie
ta dyskusja. Bielizna to rzecz intymna, nie pokazuje się jej publicznie. Więc jak ktoś może mówić fe, be albo kukuryku? Pewnie, jak facet będzie latał po ulicy w samych majtkach nie koniecznie może to być fajne, ale jak ma to w spodniach to co mi do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fr4gt5hy6
to jest takie sprawdzanie, czy komus sie spodoba czy nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto i co
może sprawdzać? Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od bardzo dawna noszę damską bieliznę, majtki, stringi, rajstopy, pończochy itp. Nie miałem i nie mam tajemnic przed małżonką, zakładamy to na co mamy ochotę, mamy ładną kolekcję i świetnie się bawimy. Pozdrawiam wszystkich użytkowników damskiej bielizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez chodze w damskich stringach, dziewczyna mi nawet jedne dala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodze w ponczochach. gdzie moza kupic damska bielizne dla mezczyzn? chodzi o to zeby sie przyrodzenie miscilo w bieliznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę w damskim body bo są wygodne mękich praktycznie nie ma w sklepach .Po za tym męskie i damskie są prawie takie same a nawet bym powiedział że damskie mi lepiej pasują tak się przyzwyczaiłem do bodów że chodzę w nich codziennie i nikt nawet nie zwraca na to uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczołem chodzić w damskich majteczkach i uważam że są lepsze od męskich. A co do czy się mieści tak ale trzeba kupić figi pełniejsze niż figi tak zwane mini polecam figi firmy gabidar, babell, darex, ava

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granha32
Dzisiaj pierwszy raz mam na sobie rajdki i są wygodne. Chodzę już damskich figach. I mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granha32
Dzisiaj pierwszy raz mam na sobie rajstopy i powiem że są wygodnie i fajne tak pod spodnie w chłodniejsze dni . Chodzę już damskich figach. I mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też lubię damską bieliznę z tym że tylko przezroczystą majteczki koszulki podomki i szlafroczki gdy stanę przed lustrem lubię patrzeć na mojego peniska jak staje gdy się podniecam a najbardziej lubię podomkę gdy przezroczysty materiał przesuwający się po nabrzmiałym żołędziu doprowadza mnie do rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dawna używam tylko damskiej bielizny lepiej się w niej czuję szyta jest z lepszych materiałów jest bardziej fikuśna tak jak kolega pisał ja też majteczki peniuary mam z przezroczystego materiału przeważnie tiulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu byłem u swojej dziewczyny ona wyszła po zakupy a ja jako że był upalny wziołem prysznic nie chciałem zakładać z powrotem swojego ubrania wziolem wiszący w łazience peniuar fajny był całkiem przezroczysty pomyślałem będzie chłodniej i wygodniej gdy dziewczyna wróciła aż siadła z wrażenia i tak jej się to spodobało ilekroć do niej przychodziłem zawsze tak chodziłem przyznam mnie też to rajcowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nosze damską bieliznę, pończochy, halki i na wierzch podomka. Wzwód mam wtedy bardzo mocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeq
Ja zaś ubieram, ale ma to charakter wygody, a nie podniecenia. Dla mnie jest to zwykle ubranie, a nie fetysz do sprawienia sobie frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×