Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skala mosha...

brzuch po ciąży- Cwiczenia, zabiegi

Polecane posty

Gość skala mosha...

Czy mozna miec plaski, jedrny brzuch bedac powyzej 30 po porodzie? Jesli ktorejs z was sie udalo, napiszcie bo juz trace wiare.. Widze ze gwiazdy jak np Gwyneth Paltrow moga, ale nie mam pewnosci czy one sobie chirurgia plastyczna nie pomagaja. Ja urodzilam majac 33 lata, przytylam 10 kg w ciazy, po porodzie zgubilam nadprogramowe kg w ciagu roku, cwicze od lat aqua-aerobic, jezdze na rolkach i rowerze caly sezon- ostatnio wzielam sie za metode Tracy Anderson, wczesniej byl pilates i efektow zadowalajacych nie mam a to juz 5 lat od porodu. Bezposrednio po porodzie stosowalam kremy ujedrniajace (vichy) na brzuch i piersi oraz bielizne elastyczna. Teraz stosuje tez getry masujace- pomagaja na cellulit na udach ale na brzuchu nie widze efektow. Nacieralam sie tez czyms typu guam- owszem na cellulit dziala ale na brzuch nie za bardzo. Masuje sie szorstka gabka i wklepuje w brzuch krem z cynamonem i pieprzem- fajnie rozgrzewa, skora jest berdzo mila w dotyku lecz nie ma jedrosci- tzn jak wciagne powietrze mam nierownosci na brzuchu jak po nieudanej liposukcji... Musze sie pilnowac jak jestem w stroju kapielowym, grr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy city
Nudzi Cię zwykłe miasto ? Ludzie którzy zgrywają kogoś, kim tak naprawdę nie są ? Chcesz wstąpić do unikalnej społeczności ? Nasze miasto Ci na to pozwoli, SexyCity stanie się Tym czego szukasz! Odwiedź nas na www.sexycity.pl/polecam/894

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespółempiro
idź do masażysty/ki na masaż ujędrniający,10-15zabiegów i powinnaś mieć płaski brzuszek masażysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespółempiro
jak potrzebujesz jakiś konkretnych informacji to mój mail jurekmasaz@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie zrobisz
jak po porodzie skóra się rozciągnie to nic z tym nie zrobisz nie pomogą na to ani ćwiczenia ani masaże ani kosmetyki to kwestia genów, są kobiety które tyją w ciąży 20 kilo i po ciąży wyglądają jak przed a są kobiety które tyją mało a mimo to skóra cała rozlazła, pełno rozstępów itd to w jakim stanie jest skóra po ciąży to wyłącznie kwestia tego jakie ma sie włókna kolagenowe w skórze, jeśli są silne, rozciągliwe i prawidłowo zbudowane skóra się obkurcza i nie powstają rozstępy, jeśli wlókna są cieńkie i mało rozciągliwe to nic się z tym nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespółempiro
skąd wiesz? próbowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie zrobisz
no chyba logiczne że skoro w ciągu pięciu lat po porodzie stan skóry brzucha się nie poprawił to raczej nic sie nie zmieni można owszem wzmocnić mięśnie jeśli są osłabione, ale jeśli mięśnie są ukryte pod warstwą rozciągnietej skóry to nic nie da działać można jeśli ma się wiotkie mieśnie lub zgromadzony miejscowo tłuszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie zrobisz
autorka napisała że jest aktywna, dużo ćwiczy, więc gdyby stan skóry mógłby się poprawić to poprawiłby się w ciągu tych 5 lat a wy nadal chcecie ją namawiac na drogie zabiegi i masaże, żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespółempiro
na nic nie namawiam bo, masz racje w 5% przypadków nic nie pomoże pozdrawiam masażysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skala mosha ...
dzieki za wpisy nie zaszkodzi sprobowac masazy- kupie sobie ta chinska banke, ponoc dziala cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja urodziłam synka w sierpniu 2011 a teraz już wróciłam do wagi z przed ciąży i mam płaski brzuch oraz ładnie zarysowana mięśnie choć przytyłam w ciąży 16 kg! biegam 3 razy w tygodniu i zrobiłam 2 całe serie 6weidera. dodam,że mam 34 lata.Pozdrawiam i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
Po ciąży brzuch wygląda naprawdę nieestetycznie. Trzeba zatem będzie ostro wziąć się za siebie,by faktycznie mieć te część ciała naprawdę ładna ujędrnioną. Najlepiej jest zdecydować się na odpowiednie kosmetyki ujędrniające stosowane systematycznie wpłyną na poprawę kondycji skóry brzucha. Warto je delikatnie wmasowywać w swe ciała, tak, by składniki kremu ( ujędrniającego, czy na rozstępy) mogły znacznie lepiej się wchłonąć. Dodatkowo powinnaś zdecydować się na program odpowiednich ćwiczeń na brzuch. Możesz je wykonywać w klubie fitness, bądź w domowych warunkach. Tylko pamiętaj, by ćwiczenia wykonywane były regularnie najlepiej trzy razy w tygodniu, po około czterdzieści minut. Wówczas efekty będą znacznie lepsze. Przykładowe ćwiczenia na płaski brzuch znajdziesz na stronie http://hgh.edu.pl/2011/03/22/proste-cwiczenia-na-plaski-brzuch/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onerra
Nie dałam rady wrócić do poprzedniej sylwetki. Po urodzeniu bliźniaków pracy było tyle, że nawet nie myślałam o ćwiczeniach i dietach. Jakiś czas temu zapisałam się na zabieg Palomar SlimLipo 3D do salony Elie. Szybko i bezboleśnie, płaski brzuch bez wysiłku jest, więc jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×