Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zleceniodawca01

USŁUGI KURIERSKIE K-EX

Polecane posty

Gość gość
Tragiczna firma Jeszcze gorsi kurierzy. Jestem cały czas w domu a dowiaduję się z maili od K ex że przesyłka do mnie awizowana bo adresata nie było w domu. Jakaś kpina. Kurierzy oszukują nie przyjeżdżają a infolinia udaje głupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie polecam, kiedy wiezli dla mnie przesylke na odcinku 20km przez 3 dni robocze, juz pieszo bym szybciej po nia byla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K-EX/Geis to totalna porażka - nawet nie wiem jakimi słowami to wyrazić. Są najtańszym kurierem, ale w tej chwili różnice cenowe są niewielkie. Mają plus za to, że przyjeżdżają z wydrukowaną naklejką na paczkę (chyba jako jedyna firma) i nie trzeba samemu nic drukować. Natomiast NIC nie zrekompensuje, nieprofesjonalizmu, chamstwa i nerwów jakie człowiek ponosi przy kontakcie z tą F I R M Ą. Niestety kilkukrotnie przekonałam się już o tym osobiście. Brak kontaktu z odziałem szczecińskim, opóźnienia, nawet ponad tygodniowe w dostawie/odbiorze przesyłek ( "Szybko i niezawodnie "). Jedyny dostępny kontakt w Warszawie, gdzie Panie każdorazowo (patrz: codziennie) uprzejmie informują o bezskutecznej próbie połączenia telefonicznego z oddziałem lub kurierem, a także o wysyłce emaila ponaglającego kuriera. Totalna KPINA i ŻENADA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesyłkę sprzedawca wysłał tą firmą w weszły czwartek tj. 6.04 i przesyłki nie ma do tej pory. Myślałam że to przez to że był weekend, ale podobno w soboty też dowożą ( jasne...), a dziś jest k... WTOREK ! Tel. oczywiście nie odbierają i nr przesyłki do monitorowania na ich stronie NIE ISTNIEJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze że mój chłopak też coś zamawiał na allegro też 6.04 tylko innym kurierem i towar przyszedł 8.04 w sobotę z drugiego końca Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywnie oceniam obsługę na stronie www.kurierpolska24.pl . W jednym miejscu można zamówić dowolną przesyłkę, czy to zwykłej koperty, czy to palety do 1 tony (i akurat z tego drugiego korzystałem niedawno). Konkretne podejście do tematu, szybki odbiór i terminowa dostawa. Polecam zwłaszcza firmom takim jak moja, które regularnie muszą dostarczać różnego typu – większe/mniejsze zamówienia. Nie ma jakiś minimalnych obrotów miesięcznych do wypełnienia u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×