Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stary trampek

___ WRZUĆ COŚ DO TEGO śMIETNIKA ___

Polecane posty

Gość Lilly Evangeline**
to ja się wyładuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkongs
stary smierdzacy trampek 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly Evangeline**
hej:) właśnie wychodzę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowiec od zawsze
popieprzone to zycie :(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalony informatyk
Hymn informatyków Nie chcę podwyżki, po co trzynastki, To wszystko tylko szczęścia namiastki. A szczęście dla mnie - to praca szczera: Dwanaście godzin przy komputerach. Nie wzbraniaj Ojcze! Precz z oczu Matko! Nie dla mnie żona i dzieci stadko! Jeść, spać, dorastać - Ja pragnę w biurze! I umrzeć - z dłońmi na klawiaturze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupi ale musi nie do całkiem
Monotonia jest wrogiem miłości. Na szczęście wrogiem monotonii jest teściowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżemdobry... Kiedy przy mnie śpisz kochanie Tak słodko leżysz w świetle gwiazd Wiatr już dawno zdmuchnął tamte dni Których nie chcę znać Nie chcę znowu czuć tej pustki Jaką jest bez Ciebie świat Jak pragnienia które zatarł czas Gorzkimi łzami płaczące Jak życie które nie ma barw W smutnej szarości topniejące Zostań przy mnie Niech ta noc przytuli nas Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nceownvjcekqnbveoqjvlnelq
o bosze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnego wieczoru stary Indianin z plemienia Cherokee opowiadał swojemu wnukowi o walce, która toczy się w jego wnętrzu: To walka pomiędzy dwoma wilkami. Jeden z nich jest zły: złość, żal, pretensje, pazerność, arogancja, poczucie winy, kłamstwa, zawiść, nieuczciwość, rozczulanie się nad sobą, pycha, wygórowane lub zbyt niskie poczucie własnej wartości, ego Drugi jest dobry: radość, pokój, tolerancja, miłość, nadzieja, troska o innych, życzliwość, empatia, hojność, prawda, współczucie i wiara. Wnuk chwilę się nad tym zastanawiał, w końcu zapytał: Który wilk wygrywa? Stary Indianin odpowiedział: To proste- ten, którego nakarmię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Instrukcje na opakowaniach różnych produktów Teksty są autentyczne i pochodzą z wymienionych produktów: 1. Na woreczku Fritos: "Możesz być zwycięzca! Udział w konkursie nie wymaga zakupu. Szczegóły wewnątrz." (najwyraźniej oferta skierowana do złodziei sklepowych). 2. Na deserze Tiramisu, na spodzie pudełka: "Nie odwracać do góry dnem." (oho! za późno!) 3. Pudding firmy Marks & Spencer: "Produkt będzie gorący po podgrzaniu." (niesamowite - jak to się dzieje, nieprawdaż?) 4. Na pudełku od żelazka Rowenta: "Nie prasować ubrań na ciele." (ileż czasu można w ten sposób zaoszczędzić!) 5. Na leku przeciw kaszlowi dla dzieci: "Nie prowadzić samochodu, ani nie obsługiwać urządzeń mechanicznych po zażyciu preparatu." (ile to mniej by było wypadków budowlanych, gdyby te 5-letnie dzieci nie obsługiwały dźwigów) 6. Na tabletkach nasennych Nyto: "Uwaga: może powodować senność" (taka mamy nadzieję...) 7. Na większości pudełek lampek choinkowych: "Wyłącznie do użytku w pomieszczeniu zamkniętym lub na zewnątrz (a jest jeszcze jakaś inna możliwość?) 8. Na japońskim robocie kuchennym: "Nie używać w celu innego użycia." (nie sposób się z tym nie zgodzić) 9. Na orzeszkach ziemnych Sainsbury's: "Uwaga: zawiera orzeszki!" (przerywamy program w celu nadania tej ważnej wiadomości!) 10. Na pudełku orzeszków podawanym na liniach lotniczych American Airlines: "Instrukcja: 1. Otworzyć pudełko, 2. Jeść orzeszki, (3. Latać liniami Delta.) 11. Na kostiumie Supermana dla dzieci: "Włożenie tego kombinezonu nie umożliwi ci latania" (ktoś wytoczył im proces czy co?) 12. Na szwedzkiej pile mechanicznej: "Nie zatrzymywać łańcucha za pomoca rąk bądź genitaliów." (czyżby ktos próbował?) 13. Na "ziołowym" preparacie na potencję "Nie stosować w czasie miesiączki..." (ups!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wontroba...
Badania naukowe wykazały że: Wódka z lodem - atakuje nerki! Rum z lodem - atakuje wątrobę! Gin z lodem - atakuje mózg! Whisky z lodem - atakuje serce! Wygląda na to, że ten cholerny lód szkodzi na wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agd rtv
"10 rzeczy które mężczyzna wiedzieć powinien na temat kobiet" 1. ... 2. ... 3. ... 4. ... 5. ... 6. ... 7. ... 8. ... 9. ... 10. Ma piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agd rtv
"Lekcja Czeskiego" Hot dog - parek v rohliku Płyta CD - cedeczko Teatr Narodowy - narodne divadlo Drodzy Widzowie - wazeni divacy Zepsuty - poruhany Koparka - ripadlo Zaczarowany Flet - Zahlastana fifulka Być albo nie być oto jest pytanie - Bytka abo ne bytka to je zapytka Komentarz meczu hokeja - ... z levicku na pravicku, pristavka i ... sito!!! W liscie do Koryntian - Hymn o miłości: - miłość się nie obraża i gniewem nie unosi - laska se ne wypina i ne wydyma sa Gwiazdozbiór - hvezdokupa Niezapomniana trójka czeskich hokejowych napastników - Popil, Poruhal a Smutny. Narzeczony - produpnik Narzeczona - produpnica Napis nad sklepem z wyrobami skórzanymi - kutasy Dziewczyna - divka Ogórek konserwowy - styrylizowany uhorek Uwaga pociąg - Pozor vlak Terminator - Elektronicky mordulec: - Ne ubiwajte me pane Terminatore! W Czechach na przystankach pisze - Odchody autobusow Mam pomysł - mam napad Miejsce stałego zamieszkania - trvale bydlisko Stonka ziemniaczana - mandolinka bramborova Plaster na odciski - naplast na kure oko Wiewiórka - drevni kocur Chwilowo nieobecny - momentalnie ne przitomni Gwiezdne Wojny z czeskim dubbingiem: Lord Vader do Luke'a Skywalkera - Luk! jo sem twoj tatinek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×