Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jest..,

jest tu ktos kto studiuje zaocznie i nie pracuje?

Polecane posty

Gość jest..,

ja ciagle szukam pracy, jak juz znalazlam to mi sie naprawde nie podoba:( ale glupio mi bo nie chce zeby za drugi semestr znow placili rodzice jak jest z wami studiuje ktos zaocznie i nie robi nic poza tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..,
naprawde nikt nie studiuje zaocznie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KULTURALNY JAK ZAWSZE
a po co? i tak pracy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ja, tez mi głupio
ale nie będę za 1200 pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dsb
Ja tez studiuje zaocznie i nie pracuje. Im dłużej siedzisz w domu tym bardziej glupiejesz... Pracuj po to zeby nie siedzieć w domu, dobrze ci radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..,
ale ciezko mi jest pracowac gdzies gdzie atmosfera jest beznadziejna i wykonywanie pracy tez mi nie odpowiada:( pracuje tam 3 tyg dopiero, ale nie wiem czy jest sens czekac jeszcze 2 miesiace do konca umowy na okres probny bo czuje ze i tak mnie zwolnia bo nie nadaje sie do tej pracy. Moze lepiej byloby zaczac szukac juz nowej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdxs
"ale nie będę za 1200 pracować" a za ile studentko chcialabys pracowac? :o od razu srednia krajowa, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tezzzzz
studiuje zaocznie i nie pracuje, maz placi za studia i cala reszte bo ja tez nie bede tyrac za 1200 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sodogo
ja też studiuję zaocznie i nie pracuję. Poszłam na zaoczne po to żeby móc pracować i samej płacić za studia.. Ale pracy szukam już od września i nic. I też mi głupio że rodzice mi płacą no ale co poradzę .. A siedzenie w domu od zakończenia matury to masakra ! Rzeczywiście można zgłupieć. Jeśli tylko macie możliwość jakiejś pracy trzymajcie się tego ! Lepsze to niż siedzenie w domu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mam że
obecnie nie pracuje a studiuje zaocznie. Szkołę opłacam z alimentów a żyję z tego co zarobi mój chłopak. Jego pensja to około 5 tys, dlatego nie śpieszy mi się do roboty za 1 tys...pracowałam przez rok, na umowe zlecenie, dostawałam 600-700zł pensji za cały miesiąc pracy, i pomyślałam że nigdy więcej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..,
no ja przez wakacje jeszcze pracowalam...pozniej 2 miesiace w domu, teraz zaczelam prace ale chyba sie zwolnie,...a Ci co pisza ze nie beda pracowac za 1200 to chyba jakas prowokacja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mam że
a z jakiego jesteś miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mam że
i jakie masz stanowisko? ja byłam telemarketerem....tfu, odradzam to każdemu kto chciałby spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..,
pracuje jako sprzedawca w sklepie...praca jest monotonna, caly czas to samo trzeba robic a ja jakos nie moge tego zakumac:(, frustruje mnie to ze nie ma nic konkretnego do roboty, wolalabym byc w ruchu... do tego kierowniczka okropna, chociaz nie wyglada ale pozory myla:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×