Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koksik mocarny

czy jestem przystojny ????

Polecane posty

To tak jak ja :O A jeszcze w spodenkach leciałam, bo na szybciaka. :( Co do naszego koksa to co z normalną fotą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo kutwa nie wyczymieeeeeee!!!
01:12 [zgłoś do usunięcia]mi_mi_sio_wa Gejtypie. Czy przyjmujesz do wiadomosci nagle wypadki??? z reszta z czego ja sie wam tlumacze.Osioly i tak nie uwierzycie.A ty siedzisz durniu i szukasz postow?Ile masz lat 15? Lady love dizs gdzies pisali ze beda sie dopierdzielac do dup z kafeteri szukajac ich , co za matoly Każdy z nas ma cztery twarze: tę, którą pokazuje, tę, którą widzą inni, tę, która myśli, że jest prawdziwa i tę, która jest prawdziwa. Wybierając jedną z nich nie rezygnujmy z pozostałych http://www.voila.pl/298/kke0x/ http://mimiisiowa.powiedz.to OSIOLY???????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa jasne, w końcu jestem dziuńka wystawiam cyce i nosze kilo tapety na ryju a takie najłatwiej wyrwać ludzie ... Panie Wertyp - jestem od bardzo dawna zajęta i nie korzystam z tych tzw. ,,okazji'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty sama wygladasz jak okazja. wez sie za siebie. ja na ciebie patrze, to widze te poznanskie siksy co robia dobrze za drinka czy piwo. od razu zaznaczam dla mnie to prostucja wiec nie korzystalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potworne, chyba pójdę płakać nie korzystałeś? Kto Cię tam wie, skoro tak dobrze wiesz jak takie wyglądają, za co dają i gdzie je szukać ( w poznaniu?) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonka123456778
Miasto, które zapoczątkuje zmiany w Twoim życiu? Twierdzisz, że to nie realne? Uważasz, że to kolejny Matrix ? Sprawdź nas www.sexycity.pl/polecam/35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wertyp, chyba dziś przesadzasz :(:( ujadacie, ujadacie i ujadacie :(:( a ja jestem głodna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WERTYP ALE SIE PONIZASZ
CZY TY JEESTES NORMALNY>?> KAZESZ ZKIZTO OCENIAC CZY TY LEPSZY CZY KOKSIK ALE DESPERAT:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Wertyp mnie kocha, haha. Nie no żartuję sobie :D:D:D:D no,ale Wertyp moja odpowiedź jest oczywista przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WERTYP ALE SIE PONIZASZ
A CO CI KURWA MA POWIEDZIEC SKORO JEJ FOTY WYSLALES ZE KOKSIK LEPSZY? CWELU DURNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej dziunia
weże nie strasz co :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej dziunia
prezes to jakiś mega cieć, kozaczy na damskim forum, czemu gęby nie pokażesz? co za frajer :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilo kitu na agrafce
Mi sie wydaje, że wertyp jest panem do towarzystwa, dla starszych bogatych babek :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×