Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daisy1086

firanki makarony proszę o radę

Polecane posty

Gość daisy1086

ma któraś z Was w domu firanke sznurkową? Mi sie podobają ale mam problem bo nie wiem czy one marszczy się jak normalne firanki, tzn mając okno na 2 metry musze kupic 2 razy tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kszewuszka
wsuwa się je bezpośrednio na karnisz....ładnie wyglądają pomarszczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Dobrze wyglądają proste jak i lekko przymarszczone ale nie 2x tylko mniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam proste, zapięte na żabkach można kupić rózne gęstości makaronw, trzeba sie dokładnie przyjrzeć jak są gęste i jak grube te sznureczki albo kupić w ciemno via net, jak ja zrobiłam na szczęście trafiły mi się całkiem przyzwoite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga123357
hej Ewa 33,ale Ty masz kocury przecież,nie bawią się sznurkami doszczętnie rujnując przy okazji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kocury, tylko kocice bawią się swoimi zabawkami, a nie firankami i niczego nie rujnują Tom i Jerry to bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga123357
No w sensie koty.Też mam dwa,ale one mimo zabawek normalnym firankom nie przepuszczają niestety.;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznurki są akurat w takim przypadku lepsze, bo są śliskie i trudno je złapać pazurem ale mam też woal do podłogi w salonie i też nic mu sie nie dzieje widocznie mam wyjątkowe zdolności pedagogiczne albo/i wyjątkowe koty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no właśnie ja również mam kotki i również zastanawiałam sie nad takimi firankami. Gdzie w sieci można je zamówić w dobrej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka123
Nie wiem czy chcesz gotowe czy na wymiar ale ja swego czasu kupowałam tutaj: http://firanex.net/firany_makarony Mają tam spory wybór, również z wzorami. Dla mnie jest to troche przekombinowane tak więc wybrałam proste, białe. Wygodne. Wcześniej miałam normalne firanki i bardzo mnie denerwowało to,że zaczepiają sie o nie drzwi balkonowe. Przez to praktycznie nie wychodziłam na balkon. Firany makarony w tym względzie są mega wygodne. Niektórzy oczywiście będą krzyczeli,że są niemodne ale mnie to nie obchodzi. Podobają mi sie i tyle. Moj wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×