Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 11111222222222tttttttsssssssdd

Savoir-vivre - jak powinnam zachowac sie w tej sytuacji

Polecane posty

Gość 11111222222222tttttttsssssssdd

mam chlopaka z ktorym spotykam sie rok, jego bliska rodzina zaprosila jego rodzicow i nas na obiad w swieta. widzialam ich wczesniej 2 razy tylko. wiem ze rodzice mojego chlopaka kupuja kazdej z tych osob z rodziny prezent, ktory wrecza zapewne wlasnie podczas tego spotkania swiatecznego. ta rodzina ma dwie corki, jedna 18 lat a druga 9 lat, czy bedzie w porzadku jak kupie tylko cos tylko tej mlodszej? jak powinnam sie zachowac kupowac cos? a jesli tak to co? myslalam zeby kupic jakies slodyczne czy cos symbolicznego, jakas zabwke, chociaz to dziecko z tego co wiem, ma bardzo duzo zabawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herr doktorr proktorr
Zdecydowanie nie wypada kupować prezentu tylko młodszej dziewczynce. Wystarczy choćby czekolada, bombonierka - ale dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idziesz jako osoba towarzysząca do ludzi, których widziałaś tylko 2 razy w życiu. To mało jak na wręczanie im podarunków. W gestii Twojego chłopaka jest zakup prezentów. Podarujcie prezenty gościom razem, jednak wręczać powinien Twój chłopak. Taka etykieta wystarczy. Jeżeli bardzo chcesz możesz kupić jakiś drobiazg od siebie, ale nic wykwintnego, ponieważ wtedy rodzina Twojego chłopaka może pomyśleć, że chcesz zdobyć ich uznanie poprzez prezenty. A przecież nie na tym Ci zależy. Miłej kolacji K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno nie kupuj prezentów natomiast śmiało możecie wraz z chłopakiem kupic kwiat "gwiazdę betlejemską"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×