Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Zapraszam do dyskusji koleżanki 25 plus :)

Polecane posty

Gość Jaszczurka:-)
MATKA WĄTKU NADAL SPACERUJE...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaszczurka:-)
BOF grozisz czy obiecujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOF - tutaj praktycznie wszystkie szukaja swojej drugiej polowki, wiec moze akurat :P Jaszczurko, Ty tez szukasz swojej drugiej poloweczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaszczurka:-)
A ja to nie wiem czego tu szukam...:-) Kiedyś przez przypadek weszłam na to całe kafe i zaczęłam czytać niektóre tematy, wątki i etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaszczurka:-)
wrrrr....:-) To ja się nie boję...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacku, wątek założyłam, coby zgromadzić tu sobie koleżanki w wieku 25 plus i powymieniać się 'złotymi myślami' na temat swych oczekiwań, doświadczeń i poszukiwań:). Wczoraj zdążyłyśmy się trochę poznać i wciąż zbieramy nowe klubowiczki;). Jestem ciekawa, co czują, myślą i jak widzą siebie w świecie dziewczyny w moim wieku, które nie mają ustabilizowanej sytuacji związkowej i nie mają elementarnego planu względem najbliższych lat. To tak w pigułce, o co kaman w tej ramce:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaszczurka:-)
Co mnie zdziwiło? na dzień dobry 2 kwestie: - jak wiele tu jest osób z sobą już zaprzyjaźnionych co uważam za świetne -i bezmózgowców-porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Matko Wątku - Dzięki za podsumowanie. No ja za chwilę zmykam spać. Czy może macie jakieś konkretne pytanie do przedstawiciela płci przeciwnej któremu udało się stworzyć rodzinę (żona + dziecka), 16 lat po ślubie? Może jakieś zagadki typu "Czemu faceci ..." lub inne ... Odpowiem na każde pytanie na które znam odpowiedź i szczerze przyznam się jeśli nie znam odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaszczurka:-)
ja nie mam sprecyzowanych preferencji co do wyglądu, koloru włosów i etc Facet musi mi się podobać, musi mieć to coś..:-) Generalizując?wzrok zawieszam na wysokich facetach, nie szczupłych, takich nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeee, z wyglądu to różnych, zależy w czym komu do twarzy;). Byleby nie za chudy i nie za gruby, nie zezowaty i nie mniejszy ode mnie, bo ja lubię nosić obcasy. I zęby żeby jednak miał i często się uśmiechał:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaszczurka tez na to zwrocilam uwage. Zanim zaczernilam nick, czytalam wypowiedzi kilku osob, spodobalo mi sie co niektorych spojrzenie na zycie. BOF Jesli o mnie chodzi, nie mam skonkretyzowanych oczekiwan wzgledem wygladu faceta. Kiedys nie bralam pod uwage, facetow nizszych ode mnie - dzisiaj to juz nie ma znaczenia. Musi miec w sobie "to cos". Musi byc ta przyslowiowa chemia :P Jedynie nie lubie wysokich, napakowanych facetow, w takowych nie gustuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaszczurka:-)
Jacku ja pewnie jakieś będę miała. Zanim je wyskrobię to pewnie znikniesz więc doszukam się odp jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie jak to jest - facet (wzrokowiec) pyta o wygląd, o wzrost ... Kobiety - bardziej o "to coś" :D Czyż to nie intrygujące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PPL - Zeby musi miec :) Mysle, ze to podstawa, zeby w ogole miec ochote na blizsze poznanie. W pierwszej kolejnosci zwracam uwage na uzebienie (czy jednak nie brakuje mu np. jedynki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaszczurka:-)
BOF jeśli mnie pytałeś to mam 176 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacku, to na dobranoc jedno pytanie! Czy nie masz wrażenia, że obecnie mężczyźni są mniej męscy niż wtedy, gdy Ty i Twoi koledzy wiązaliście się na stałe, tj. jakieś 15 lat temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×