Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Zapraszam do dyskusji koleżanki 25 plus :)

Polecane posty

Gość Jaszczurka:-)
No to Jacku Jak to jest z Wami... Przyjaźń z kobietą, taka czysta, prawdziwa przyjaźń jest możliwa? jeśli np wiem, że jestem bliska ideału tego faceta, wyglądem i etc Czy on liczy na coś wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PPL Tak. Mężczyźni są mniej męscy. A to dlatego że obie płcie stają się bardziej podobne. Znasz pojęcie unisex? Teraz dużo kobiet jest mniej "kobiecych" a faceci mniej "męscy". Problemem jest to, żeby się nie pogubić. Widzisz, ja kiedy odkryłem w sobie dużo cech żeńskich czuję się bardziej kompletny. Tak samo kobieta - kiedy odkryje (uświadomi sobie) swoje męskie cechy - będzie bardziej kompletna. To jest tak, że młodzi faceci mają mocno rozwiniętą seksulaność fizyczność (tzw. Dół), kobiety Serce (twz. Górę). Kiedy facet zrozumie swoje uczucia, swoje serce, a kobieta otworzy swoją seksualność, agresję, dominację - stworzą piękny związek. Czy uświadamiacie sobie wasze żeńskie i męskie cechy? Każdy je w sobie posiadał, tylko wychowanie je nam "zablokowało".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@nati_krk_ Pytasz o dziedzinę ... generalnie - relacje damsko-męskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaszczurka:-)
BOF Ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Jaszczurka:-) Ja taką przyjaźń mam. Wymaga jednak ona kilku rzeczy: - ogromnej szczerości - uwagi (wczuwania się w swoje uczucia, pilnowania co się czuje) - umiejętności samokontroli Ogólnie dużej dojrzałości. Ja umiem to od niedawana ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacku jutro bedziesz na kafe? Moze jakies pytania zrodza mi sie przez noc, to chetnie Ci zadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monita kum
ja też mam 25 plus kilka miesięcy... witam rówieśników:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaszczurka:-)
Jacku Masz rację...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, dziękuję za wypowiedź:). Za wiele męskich cech chyba nie mam, ale jak poszukam, to czegoś się pewnie dokopię:). To mi się podoba z tym Dołem i Górą. Pojęcie unisex znam:(. Nie podoba mi się, że upodabniamy się do siebie i nie podobają mi się zniewieściali mężczyźni, bo czuję się przy nich zagubiona:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaszczurka:-)
hej Monita..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PPL Widziałaś film "Dzień Świra"? Tam jest scena w pociągu i wypowiedź "Nie jesteśmy już prawdziwymi facetami, bo nie ma takiej potrzeby". No dobra - co to znaczy dla was "Prawdziwy facet"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaszczurka:-)
PRAWDZIWYCH FACETÓW JAK NA LEKARSTWO W TYCH CZASACH... powód? prosty BO LASKI CORAZ MNIEJ WYMAGAJĄ..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaszczurka:-)
a dla mnie prawdziwy facet to połączenie ANIOŁA Z DEMONEM..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaszczurka:-)
BOF Nie lubię chodzić na płaskim...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaszczurka:-)
Ja wiem co chce i takiego faceta, który by mi to dał nie ma..:-) Bynajmniej ja takiego nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PPL A teraz powiedzcie mi, czemu te cechy nie pasują do kobiety? W/g mnie te cechy pasują do każdego silnego człowieka. Człowieka ustabilizowanego emocjonalnie :) Na dobranoc dzieci polecam dwie książki W. Eichelberger: - "Zdradzony przez ojca" - "Kobieta bez winy i wstydu" Nieduże (70-90 stron) pozycje z ogromną ilością wiedzy o każdej z płci. Pojutrze będzie kartkówka :) Dobranoc wam i życzę aby jutro spotkało was dużo miłych chwil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm...........
wszystkie chca tylko brac? a moze tak cos od siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaszczurka:-)
BOF 5cm????? będę wyższa o pół głowy Nie pasuje....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×