Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Zapraszam do dyskusji koleżanki 25 plus :)

Polecane posty

Gość ostrozny facet ale masz branie
tyle dziewczyn by chcialo zebys sie z nimi ozenil. tylko wybierac i przebierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOF - rozumiem :) Nie gniewaj sie, ale nie kojarze postu, w ktorym pisales, w jakim wieku jestes? Jak nie chcesz to nie odpowiadaj :) Zrozumiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas trzeba Wam zorganizować?;) Ciekawi mnie jedna rzecz, dziewczyny, czy chcecie mieć kiedyś dzieci? Jak tak, to kiedy i z kim:). Z tymi chłopami, co teraz macie te problemy z nimi? Ciekawe, jak to życie się ułoży:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus, tesknisz? Wieczory sa najgorsze bo ma sie dla siebie wiecej czasu ;/ Moze obejrzyj jakis film? Postaraj sie czyms zajac, zeby jak najmniej myslec ... Mnie tez dolek dopada, nie odpisal, wiec moze sie przeliczylam z tym, ze mu zalezy :( Musimy dac rade! Jutro bedzie lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PPL ja chcialabym miec dwojke slodkich dzieciaczkow, najlepiej parke :) Oczywiscie najwazniejsze jest zeby byly zdrowe :) Czy z bylym? Jasne, chcialabym, wymarzony kandydat na ojca.. Wiem, ze sprawdzilby sie w tej roli, ale...teraz juz jest to niemozliwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że tęsknię. Ale najsmutniejsze jest to ze pracuję długo (zwykle do 20.00) i trudni mi będzie kogoś sobie poszukać czy też na kogoś trafić. Moi wszyscy znajomi się pobrali, mają dzieci. Ja też tak bym chciała. Chciałam z nim ale jak nie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz facet teraz branie
to uwazaj bo tyle kobiet chce cie wziac pod pantofel ze moga cie zadeptac a one wszystkie szpilki lubia to sie trzymaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOFa zostawią tak szybko jak szybko stwierdzą: nudny i nijaki jest ten koleś... ale pewnie sie do tego przyzwyczaił i sie na to przygotowuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz facet teraz branie
zrobia z niego dywanik i przejda jak modelki po wybiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus ja to w ogole teraz nie mysle o poznawaniu nikogo nowego. Dla mnie to temat bardzo odlegly, mysle, ze przez najblizszych kilka miesiecy nie dalabym rady zwiazac sie z kims innym ;/ Co do Ciebie, zawsze mozesz spotykac sie w wolnym czasie ze znajomymi, wychodzic na miasto, chodzic na imprezy. Zreszta nie musisz szukac, sam sie znajdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi znajomi to byli jego/nasi znajomi, wiec odpada w większości. reszta ma dzieci...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus znajdzie sie sam, zobaczysz. Musimy wyjazac sie tylko cierpliwoscia :) Jaszczureczko - witaj ponownie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×