Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Zapraszam do dyskusji koleżanki 25 plus :)

Polecane posty

no dlatego napisałam chyba, bo sama nie wiem, czy jechać do niej w końcu czy nie... Rzut beretem? Czyli gdzieś pod Płockiem mieszkasz, podaj pierwszą literę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u niej w święta, a i tak planuję jechać do niej w styczniu bo będę mieć kilka dni wolnego, stąd nie wiem co robić. A może mi się przyda taka samotność, nie licząc starych pryków za ścianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochani :) Witaj PPL, Jaszczureczko, BOF, Agus :) Choc Agus zakosczylas mnie podejrzeniem, ze to bylo prowo :D Nie wiem czemu akurat taki wniosek wyciagnelas :o Dawno nie pisalam bo jakos nie bardzo mialam czas na wchodzenie na kafe. Zajelam sie roznymi obowiazkami zeby miec jak najmniej czasu na myslenie :) W sumie swieta zlecialy - ku mojemu zaskoczeniu, byly bardzo mile i spedzone czesciowo w towarzystwie bylego ;) Codziennie widzieliście sie chociaz na troche - zawsze cos. Jak to mowia lepszy rydz niz nic. Tak poza tym u mnie bez zmian nic ciekawego sie nie wydarzylo. Co do sylwka to spedzam samotnie :( Niestety nie uda nam sie z bylym w tym roku pobawic wspolnie na sylwku. A co u Was Kochani? Jak plany sylwestrowe? Czytalam, ze PPL idzie na impreze, a co zreszta? Macie jakies konkretne plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bof :) No tak pamietam, ze juz kilkakrotnie wspominales o tym, ze w sylwka pracujesz :o Przepraszam, zapomnialam :) Ja bede siedziala przed TV z drinkiem albo szampanem i postaram sie wejsc w Nowy Rok z konretnymi postanowieniami ;) Musi sie koniecznie cos zmienic, oczywiscie, mam nadzieje,ze na lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam pod uwagę najprostsze teorie zgodnie z brzytwą Ockhama, zauważ jednak że ta pojawiła się jako ostatnia cieszę się że jesteś z nami🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co dziewczyny u Was? Jaszczureczko jak minely Ci swieta? Corka byla zadowolona z prezentu? Gdzie sie wybierasz na sylwka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus ok :) No problem ;) BOF to fakt kazdy dzien jest dobry do zmian w swoim zyciu. Ale Nowy Rok jest szczegolnym dniem... W koncu jest tylko raz w roku. Mysle, ze ja juz wiem z ajkimi postanowieniami przywitam kolejny rok ;) Agus jak Ci idzie radzenie sobie bez bylego? Macie ze soba kontakt od ostatniego spotkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×