Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Zapraszam do dyskusji koleżanki 25 plus :)

Polecane posty

Jaszczureczka- masz rację, ale to jest do zrobienia. Uwierz mi. Tylko trzeba się pilnować i włożyć trochę pracy w podszyw, Już mi się nie chce. Kiedyś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEEEEEEEEEEEEEEE:O:( Coiś na cafe wspominali lecz nie doczytałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABURABI wydukasz dziś aby jedne słowo.PLISSSSSSSSSSSSSSSS:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jaszcureczkę radze uważać, laska leci na każdego, który jej napisze kilka miłych słów, trudno sie od niej uwolnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadaj diable rogaty moze to zastosuje w realu.Nie badż świnią tfu wieprzem albo wieprzkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aburabi-- uderzyło Ci i to dokładnie fajfusie.Obrażać bedzie te urocze istoty!!!!!!!!!!!!Spadaj GAMONIU!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"...Niedawno znajoma ginekolog w moim mieście opowiedziała mi,że przyszła do niej 14 - letnia gimnazjalistka w ciąży. A dialog mniej więcej wyglądał tak: - Co teraz mam z tym zrobić? - Z czym moja droga? - Niech Pani z tym coś zrobi ! - Musze porozmawiać z Twoją mamą. Gdzie ona? - W domu. Kazała m tu przyjść i zrobić porządek! - W takim razie powiedz mi, gdzie ojciec dziecka. Skąd ta wczesna ciąża? Postaram się Ci pomóc. - Brzuch mam ze słoneczka! - Nie rozumiem. Ale domyślam się,że spotkałaś się ze swoim chłopakiem w restauracji "Słoneczna"? - Nie! To wszystko przez słoneczko. - ? - To taka zabawa gimnazjalistów. - Możesz mi ją wytłumaczyć? - Najpierw pijemy po 2 puszki piwa. Potem dziewczyny kładą się na podłodze głowami do siebie, tworząc słoneczko. Chłopacy kolejno odbywają stosunek z każdą z nich. Kto pierwszy się zmęczy, ten odpada.Fajnie! Tylko teraz ten brzuch! - (! ? !) ............................"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOOOOOO bozę Kuuuuuuuuuuuuuuur świat się przekreca.Słyszałem za młodu o tym lecz nie bawily mnie takie orgie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo maskarada.Dałeś ciała aburabi :DNadstaw dupsko niech Cie wyleczę z tej przypadłości kopniakiem :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×