Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krk1212

ROWEREK CZY COŚ INNEGO?

Polecane posty

Gość krk1212

Witam mam takie pytanie jakim sprzetem najlepiej spalic szybko i skutecznie troche ciałka, troche ud troche dupki i brzuszka, myslicie że rowerek bedzie dobrym wyjsciem czy polecicie cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr...
Nie potrzeba do tego zadnego sprzetu, wystarczy biegac 3 razy w tygodniu albo chodzic na basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eooot
fitness koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia7999
Ja jeździłam na rowerku i efekty były. Ale można też np. na orbitreku. Teraz ćwiczę właśnie na orbim i chudnę o pół kg na tydzień mimo że nie stosuję żadnej diety. No i schodzi mi głównie z ud, tyłka i brzucha, zresztą tez z tych części ciała chciałam schudnąć najbardziej. Ja mam taki: http://www.asport.pl/p/8166,116/orbitrek-magnetyczny-hs-4030-hop-sport/ Kupiłam go, bo słyszałam że im cięższe koło zamachowe tym lepiej, on ma akurat 6 kg, ale te tanie maja i po 3, 4, a ćwiczenia z takim kołem nie dają tak szybkich rezultatów. Ćwiczę co 2 dzień po 30-40 minut, co 10 minut zmieniam obciążenie, zaczynam od 1, a potem 2, następnie 3 i wracam do 1. I działa. Ćwiczę tak od kilku miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yunora
same aeroby na rowerku sa mało skuteczne. najlepszy jest trening siłowy co drugi dzień, a rowerek na koniec treningu np 20 min. ewentualnie + rowerek w dni bez treningu siłowego. jak decydujesz się na sam rowerek, to niezbędna jest dieta bez tego na pewno nie schudniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×