Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pappapap

kto mi pomoze policzyc ile potzrebuje wykladziny

Polecane posty

Gość pappapap

pokoj ma: szerokosc gdzie bylaby wykladzina: 2,52 dlugosc pokoju: 5,25 oczywiscie mozna zaokraglic tylko nie wiem czy mi tak utna, mam tak zniszczona podloge, ze szok :( czy warto wykladzine kupowac? wiem ze wychodzi czasem drozej niz dywan, czy lepiej jasna czy ciemna, zeby za duzo nie sprzatac, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkhkkh
Kalkulatora nie masz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięc i pół metra trzymetrowej wykładziny potrzebujesz wykładzin nie wycina się z płacht o powierzchni boiska sportowego, tylko mają określone szerokości nigdy nie byłaś w sklepie z dywanami/wykładzinami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
Nie żadne pięć i pół metra tylko dakładnie tyle ile potrzebujesz a wiec 5,25 trzymetrowej.Poprosisz w sklepie to szerokość dotna ci ile potrzebujesz czyli 2,52.A zapłacisz oczywiście za 3 m.Niedawno kupowalam i dokładnie tak zrobiłam,zapłaciłam dokladnie za taka dlugość jaka potrzebowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhm i wystarczy, że jeden kąt w pokoju nie trzyma kąta prostego i dupa blada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat Ewa dobrze mówi
Ewa dobrze mówi - zawsze trzeba brać z zapasem, bo się potem można zgiąć jak się okaże, że w jednym boku minimalnie, ale jednak, długość jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tudzież wycinki wypustek przy drzwiach np. albo innych "wnękach" na które zazwyczaj nie zwraca się uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
i jeszcze trzeba dodać centymetry pod listwami ,bo trzeba je oderwać a potem zamontować ponownie.No i wykładzina powinna być w jednym kawałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitula
Wykładzina nie może być ani ciemna, ani jasna, tylko ciapata. Najlepiej wspominam dywan w tradycyjne wzory, z tym, ze to byly drobne wzorki, i kolory szły od czarnego, poprzez wszelakie brązy, beże do prawie białego. Najgorzej wspominam bordową wykladzinę, dwa razy dziennie odkurzanie, i mimo to cos tam na niej bylo widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ale ciapata wygląda strasznie... daje po oczach i zero elegancji to juz lepiej wybrać jakieś większe wzory, np. geometryczne w "obronnych" kolorach ja mam akurat czasne koty, więc dywanik mam granatowy chociaż w salonie taki naturalny bez, coś jakby surówka, ale to boucle i bardzo ładnie się sprząta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie jak to jest? jak kupujesz wykladzine to ile wiecej jej potrzeba niz jest metrow kwadratowych w pokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj o to to chyba najlepiej zapytac jednak speacjalistow? W www.rafmar-wykadziny.pl na pewno Wam podpowiedzaa jak to powinno wygladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×