Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość upukurcze pechowiec chyba

co się robi w takiej sytuacji - praca?

Polecane posty

Gość upukurcze pechowiec chyba

byłam kilka razy w sytuacji gdy stosowano wobec mnie mobbing, i potem zwalniano mnie gdy już nie byłam potrzebna. Za każdym razem nie umiałam się przeciwstawić, potrzebowałam pracy a potem odchorowywałam tę pracę miesiącami [o ile nie trafiłam w tym czasie do kolejnej gdzie się nade mną znęcano]. Może gdybym miała pracę polegającą na sprzątaniu sedesów i myciu łazienek nikt by mnie nie niszczył a tak stale trafiam w sitwy, gdzie chodzi tylko o znalezienie osoby do brudnej roboty -albo zwyczajnie własnych celów - a potem pozbycie się jej. Jak to zmienić? Nie chcę kolejny raz trafiać do psychiatry, który przepisze antydepresanty, bo z tych leków czasami się już nie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdffgdfgghghj
mylisz sie, nawet sprzataczki sa mobbingowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieśń zwycięzcy
może to z tobą/w tobie jest coś nie tak, dlaczego stajesz się ofiarą, może popracuj nad asertywnością i pewnością siebie i następnym razem pójdzie lepiej, pamietaj jedno, jeśli sama się nie szanujesz i nie masz o sobie dobrego zdania to inni też nie będą go mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upukurcze pechowiec chyba
nie rozumiem tylko po co kogos traktowac w taki sposob. Moje przelozone po prostu pozwalaly sobie na chamstwo, choć mogły tego nie robić. Wiem, ze taki mobbing stosuje się też, żeby kogoś urobić i żeby ten ktoś złamał prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppodnosz e
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo takie mendy tak robią
mają w tym interes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×