Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jjkjkjkdfddd

Domowe jedzenie na telefon w Warszawie?

Polecane posty

Gość jjkjkjkdfddd

Mam ochotę na takiego schabowego, ziemniaki, surówka. Niestety jestem przykuta do łóżka od paru dni a mam dośc zupek z puszki :( Jesty jakaś knajpa która dowozi Ochotoa/Okęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walniana
poszukaj na ilunch pl, tam jest duzo restauracji z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makkkkkarena
domowe jedzenie zamawiane na telefon-nie polecam, lepiej poswiecic chwile i zrobic cos samemu. sushi / fast food na tel - jak najbardziej jesli chodzi o sushi - warto sprobowac w orient corner ;d ja swoje pcozatki mialam wlasnie w tym lokalu i do teraz zajadam sie ich 'rolkami ' ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spamerzy coraz dvrniejsi się robią... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa Rozbicka
makarenko, a ile czekasz na dowoz w orient corner? bo sushi maja mega, ale nie chce mi sie jezdzic, bo mam kawalek;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli ktoś lubi z cateringu... tu można zamówić http://www.slimak.com.pl obsługują naszą firmę w zakresie obiadów. I sushi tez jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość produkcja barankow z masla
wejdz na pejsbuka poszukaj najblizszej sasiadki, ewentualni sasiada zloz zamowienie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz ochotę na schabowego, to polecam ruszyć Ci tyłek i iść do restauracji Rozdroże - serwują tam przepyszne dania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarza mi się czasami zamówić jedzenie z dowozem z indyjskiej restauracji Ganesh – www.ganesh.pl Sprawna dostawa już wliczona w cenę, także nie trzeba osobno jeszcze za transport płacić. Jedzenie szczelnie zapakowane, ciepłe, pachnące...lubię indyjskie smaki, zwłaszcza te pikantniejsze sosy mi odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonakokardka89
Zupy z puszek śmierdzą chemią i zresztą chemię w sobie mają. Zamiast kupować jakieś proszkowane badziewia z twardym makaronem spróbuj te zupy - http://profi.com.pl/zupy. Bez konserwantów, same prawdziwe składniki i są w płynie, także wrzucasz do garnka i podgrzewasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×