Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez kasowa

Jaki tani prezent dla faceta?

Polecane posty

Gość gość
Idealny pomysł na prezent?, a może chęć spróbowania kawy z całego świata. Zapisz do się do subskrypcji i co miesiąc odkrywaj nowy smak. Już dzisiaj możesz zostać baristą we własnym domu. www.Baristo.pl Jedyny w Polsce drewniany subskrypcyjny box, w którym znajdziesz wyjątkowe gatunki świeżo palonej kawy oraz unikalne akcesoria i dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmooosik
kup mu jakieś wino z wyższej półki, uniwersalny prezent, który zawsze się sprawdza :) mogę polecić Ci sklep http://wina.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I z taką kwotą możesz kupić coś fajnego! Poza tym liczy się pamięć i chęć sprawienia komuś przyjemności :) My zapraszamy do siebie jeżeli szukasz praktycznego prezentu, który on będzie z chęcią wykorzystywać. Myślałaś o ubraniu? Teraz w sklepie mamy naprawdę spore wyprzedaże, a ubrania są naprawdę konkretnej jakości :) Faceci są bardzo zadowoleni, jestem pewna, że znajdziesz u nas idealny upominek :) --> www.Ombre.pl Zapraszamy i czekamy na ewentualne pytania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonaaa23
w sferisie możesz znaleźć jakąś praktyczną drobnostkę, etui na telefon, słuchawkę bluetooth, uchwyt samochodowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanim a bardzo dobrym prezentem są perfumy z www.zapachowiec.pl sama je swojemu kupuje i jego koledzy nie połapali się że to nie są te za kilka stów :D Fajny jest np Szary Hugo Boss. Kupisz perfumy włożysz w ładną torebkę i idealny praktyczny prezent na każdą okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż a b k a 1
Zazwyczaj faceci interesują się motoryzacją, może coś związanego właśnie z tym, ma swoje ukochane autko? Mogłabyś je po kryjomu oddać do spa dla aut, na pewno byłby zadowolony jakby zobaczył swoje błyszczące cudeńko. Proszę na ten temat przeczytać artykuł http://www.crnavigator.com.pl/transport-i-motoryzacja/car-spa-i-inne-pomysl-na-prezent-dla-swojego-mezczyzny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanaina
w Teletorium możesz znaleźć sporo ciekawych gadżetów, chociazby słuchawki ze Star Warsami albo okulary vr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezent Marzeń, patrzcie po pakietach. Sądzę, że najlepszym pomysłem będzie coś związanego ze sportem, ewentualnie fajnymi furami, bo takie tematy faceci po prostu lubią. Możecie kombinować z innymi pomysłami, ale to już będzie droższe. U nich za 100 zeta można się było przejechać nawet czołgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć! Sama długo szukałam odpowiedzi na forach i ktoś polecił trymer, długo szukałam ale znalazłam, rzeczy od panasonica są w dobrej cenie i jako prezent się sprawdziły, przy okazji sama sobie sprawiłam depilator :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina990
Mój facet jest fanem języka polskiego. Zastanawiałam się co mogę mu kupić oprócz książki i znalazłam super skarpety na https://nadwyraz.com/ Wybrałam chrząszcze i to był super wybór!!!! Mąż zachwycony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jak bardzo tani ;) Możesz kupić na przykład fajną zdalnie sterowaną zabawkę, ale taką dla dużych chłopców ;) helikopter bądź samolot; gwarantuję, że się spodoba :) Tutaj mają spory wybór takich rzeczy https://rcmplanet.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g4grg4trgdged
Prezent dla faceta powinien być wybrany z zastanowieniem. Nie zawsze jest łatwo znaleźć coś, co spełni jego oczekiwania, dlatego czasem warto postawić na coś bardziej oryginalnego. https://www.harempower.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllaaa90
mój facet zażyczył sobie fifę18 :) znalazłam w media expert w dobrej cenie i jeszcze dodatek do gry jest gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ile? Co to za dodatek jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redobur
Są fajne akcesoria samochodowe na www.akcesoria-ford.pl dla facetów, którzy lubią swoje samochody. Może coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merje
niedawno znajomemu w pracy robilismy wspólny prezent, jest nas 10 osób i każdy się zrzucil po 50 zł i mu kupiliśmy alkomat alkohit, oczywiście ze sporą baterią alko ;) po pracy była imprzka i testowanie, fajny jest ten lejek bo każdy mógł się sprawdzić i nie trzeba było za każdymr azem zmieniać ustnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usulaa
trymer do brody też myślę ze będzie trafionym prezentem. Bardz dobre urządzenia ma babyliss, mój meżczyzna ma taki model z pojemniczkiem n włoski i bardzo sobie chwali, jest cichy, rano jak ogarnia zarost to nas wszystkich nei budzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto pomyśleć o jakimś dodatku do samochodu. Mój facet uwielbia swój samochód, więc ucieszył się z drobnego prezentu, który mu ostatnio dałam. Znalazłam fajny brelok do jego kluczy od samochodu na stronie www.odjazdowenaklejki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×