Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mi się wydaje że nie wolno

Jakie macie odkurzacze ? jaki najlepiej kupić ???

Polecane posty

Gość gość
hej! ja miałam bezworkowy hoover,taki zielony.. straszny chłam,rozwalił się po ok roku. Zapychał się a przy opróżnianiu pojemnika i tak wszystko lądowało dookoła. Okrropna sprawa,a muszę przyznać,że nie jestem maniaczką sprzątania-odkurzałam wtedy średnio co tydzień. Teraz od ponad roku mam miele Complete C Cat&Dog,taki czerwony.. Super sprawa,zwrotny i mocny, ma fajną funkcję cichej pracy. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryseczka
Co do odkurzacza to nie lepiej zainwestować w centralny ? Wystarczy zrobić jednorazową instalację, a utrzymywanie mieszkania w czystości nie będzie już takie trudne. Jest to o wiele lepsze rozwiązanie od zamawiania firm sprzątających. Kupiłam swój odkurzacz w bardzo dobrej firmie na http://centralne-odkurzacze.net/ i wszystko działa jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wnęk Ewa
Nie warto inwestować w zwykły odkurzacz, bo dołożysz nie wiele i masz centralne odkurzanie, a o jego zaletach chyba nie trzeba dużo mówić. U nas w domu maż zamontował taką jednostkę centralną: http://instaltech24.pl/pl/p/Borysowski-jednostka-centralna-TC2-CMTC2/885 kupioną w Strzyżowskim Instaltechu i nie wyobrażam sobie teraz sprzątania bez tego cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annuszka78
Ja właśnie wymieniłam zwykły odkurzacz na robota hybrydowego i od tygodnia robot śmiga po domu i sprząta za mnie. Dom ma 150m, robot dobrze sobie radzi z przestrzenią, nie gubi się, pracuje zgodnie z tym jak go sobie ustawię, czyści też na mokro podłogi, zbiera brud, więc nie muszę poprawiać odkurzaczem. Wcześniej wzięłam ten robot na próbę, wypożyczyłam od Mamibota na 7 dni w ramach testu i spodobał mi się, przekonałam się, że nie jest to jakiś tylko gadżet a naprawdę fajne urządfzenie. Jak ktoś chce więcej info o zasadach wypożyczenia to tu jest link - https://mamibot.tech/pl/19-wypozycz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian443
Jeśli szukacie bardzo dobrej jakości odkurzaczy to myślę że nie zawiedzenie się ofertą odkurzaczy sprzątających Karcher. Jedne z najlepszych na rynku Europejskim. Według mnie Asc-pro https://www.asc-pro.pl/ główny partner firmy karcher to świetne miejsce gdzie możecie zamówić odkurzacze tej marki. Świetna jakość, atrakcyjna cena zaspokajają różnorodne wymagania klientów odnośnie zastosowania i użytkowania sprzętu czyszczącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko http://karcher-intervip.com.pl/. To już tak znana firma, polecana nie bez powodu. Najlepsze urządzenia do czyszczenia tylko u nich. Mam od nich sprzet który działa bezawaryjnie, warto w niego było zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginger_ka
ja mam Electrolux Pure i9, fajny sprzęcik, robot który sam odkurza :) kupiliśmy go z mężem jakiś czas temu na media expert i nie mogę nic złego o nim powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taralala
teraz chyba wszyscy wymieniają odkurzacze z tradycyjnych albo na pionowe na akumulator albo na roboty sprzątające. ja mam roombę 980 najnowocześniejszy model. pionowe mi się podobały, ale bardzo długo się ładują, po 5-6 godzin. z kolei robot tylko 3, a to jest bardziej ekologiczne i ekonomiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie zamiana zwykłego odkurzacza na centralny w domu to był strzał w dziesiątkę. Dużo łatwiej się sprząta te prawie 200 metrów kwadratowy...I też fajnie że cały ten brud idzie na zewnątrz, mniej mi się kurzy w domu. Odkurzacz kupowałam ze strony centralne-odkurzacze.com.pl. firma z Krakowa Wydajny, bezawaryjny, na bardzo długiej gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam elextroluxa, ale F9 pure - świetny, pełno możliwosci, a co najwazniejsze jest na tyle super konstrukcja, że wchodzi pod łóżko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam najnowszego Kodak SF 25.05793.03.2208. Lepszego na świecie nie ma. Z resztą to jest wersja przedpremierowa. Po znajomości nabyłam go wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ten nowy Pure F9 wygląda całkiem przyzwoicie. Nie miałem jeszcze do czynienia tymi na jednym pałąku ale wygląda bardzo praktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pure f9 rzadzi! to prawda z tym wjezdzaniem pod lozko, kanape- wjedzie wszedzie. Dodatkowo co dla mnie bardzo wazne nie zajmuje duzo miejsca, bo jest fajny i kompaktowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i testowac go teraz mozna miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to jak? bierzesz z ME i odkurzasz chate xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no super.... ale co oddac sie go da potem czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Electrolux pure f9 jest świetnym sprzętem , nie ma opcji żebym go oddała bo ma same zalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kupilam niedawno electrolux pure f9, musze przyznac, ze jest dokładny i mogę czyścić nawet schowane powierzchnie, super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jakiś czas temu też mieliśmy podobny dylemat, też szukaliśmy firmy, gdzie będziemy mogli zamówić wysokiej jakości odkurzacze i w ten sposób trafiliśmy na system-leszno.pl. Mogę z czystym sercem ich polecić. Bardzo profesjonalne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzytkowniczka

Irobot Roomba, myślę że obecnie ma najlepsze modele odkurzaczy, dla każdego coś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisław

Ja mam w odkurzaczu worki przemysłowe z C2C. Miałem nie zbyt dobre doświadczenia z workami, często śmieci z odkurzacza wylatywały. Teraz majac tkai worek z C2C, wiem ze jest mocny i nie ma takiej mozliwosci aby cos wylecialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela
Dnia 5.06.2019 o 22:24, Gość uzytkowniczka napisał:

Irobot Roomba, myślę że obecnie ma najlepsze modele odkurzaczy, dla każdego coś 

a ktory najlepszy dla posiadacza dzieci i kota z bardzo dlugim wlosiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzytownik
Dnia 15.06.2019 o 07:19, Gość Aniela napisał:

a ktory najlepszy dla posiadacza dzieci i kota z bardzo dlugim wlosiem?

najbardziej uniwersalny jest chyba obecnie e5 lub 980, ja mam ten pierwszy i przy 3 dzieci i kocie daje sobie swietnie rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline

Wcześniej miałam odkurzacz wodny, workowy, a teraz irobota roomba 605 i powiem szczerze że żałuję że tak późno się na niego zdecydowałam. Niesamowita wygoda, włączam go a on wysprząta podłogę w całym mieszkaniu. Na dywanach nie ma kocich kłaczków, omija przeszkody, wymiata kurz z rogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliPoli

z tym, żę taki odkurzacz bardzo długo sprząta, prawda? sama mam chęć ja jakiś irobot, nie przeszkadza że to tak długo sprząta?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KacperTrok
Dnia 15.07.2019 o 15:28, Gość poliPoli napisał:

z tym, żę taki odkurzacz bardzo długo sprząta, prawda? sama mam chęć ja jakiś irobot, nie przeszkadza że to tak długo sprząta?  

Owszem, sprzątanie przez odkurzacz automatyczny trwa średnio z godzinę, zależy wszystko od powierzchni jaka jest do odkurzenia, jednakże ze względu na to, że taki odkurzacz nie wymaga naszego wysiłku, to tego się nie odczuwa. To raz. Dwa, poziom głośności również jest dośc niski, i z doświadczenia wiem, że po 2-3 dniach już nie zwraca się uwagi na to, że roomba jeździ po mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danutowa
Dnia 17.07.2019 o 07:02, Gość KacperTrok napisał:

Owszem, sprzątanie przez odkurzacz automatyczny trwa średnio z godzinę, zależy wszystko od powierzchni jaka jest do odkurzenia, jednakże ze względu na to, że taki odkurzacz nie wymaga naszego wysiłku, to tego się nie odczuwa. To raz. Dwa, poziom głośności również jest dośc niski, i z doświadczenia wiem, że po 2-3 dniach już nie zwraca się uwagi na to, że roomba jeździ po mieszkaniu.

fajnie wiedzieć, czyli nie jest to zbyt głośne i można przejść z tym do porządku dziennego? ja mam tak, że już nie zauważam jak córka włącza bajki 😄 fajnie, bo bałam się kupić taką roombę, że będzie mnie zaraz męczyć ból głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×