Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nati_krk_

Rozstanie, trudne chwile do przetrwania :(

Polecane posty

aaanati, poleciało samo. Opowiem ci wszystko jak było. Po tym moim smsie byłam w zupełnej rozsypce. Ale wieczorem zadzwonił. Prosił żebym poczekała że chce nadal byc ze mną ,że kocha i nie wyobraża sobie zycia beze mnie. A dzisiaj sie na godzinkę spotkaliśmy. To jak mnie przytulał, jak patrzył na mnie...... każda moja łza była warta tego. Dziękuję ci kochana za wsparcie. A to co teraz napisałaś to było jakbyś mnie znała. Obiecałam że będę z nim. Co będzie dalej, zobaczymy. Ale musze mieć nadzieję. Tak bardzo go kocham.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktorko ciesze sie ze chociaz troche sytuacja sie wyjasnila:P i ze okazalo sie ze obojgu Wam na sobie zalezy:PP fajNIE " zobaczyc" ze trafiaja sie historie ze szczesliwym zakonczeniem;PP trzymam za Was kciuki !!! powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciche łzy
Przepraszam dziewczyny , że się nie odzywałam ale miałam ważne sprawy do załatwienia i musiałam się na tym skupić . A u mnie co słychać to nawet szkoda mówić . Wymiękłam jak zwykle i jestem nadal z moją miłością i nie wiem jak to będzie dalej ale nie chce do końca życia płakać i żałować , że nie wykorzystałam szansy od losu . Nie chce żyć bez życia , chce się cieszyć każdą chwilą a jak widzę jak On jest za mną to dodaje mi to sił i nie jest to tylko gra tylko już się o tym przekonałam , bo nawet jak probowałam się rozstać to nie pozwolił na to . Jesteśmy naprawdę połówkami i kiedyś los nas rozdzielił a teraz połączył i nie możemy tego zmarnować , bo życie jest takie krótkie. anaati jak to napisałaś , że gdyby to nie pan j Cię odtrącił to nadal byś była z nim , bo wiesz co to jest miłość i lecimy jak na skrzydłach a ja nie chce żeby mi ktoś zabrał te skrzydła. Czas pokarze co będzie dalej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ciche co u Ciebie?? jak samopoczucie??? ja po zmianie generalnie nie mialam na nic czas , powoli " przystosowalam sie: i juz jest ok, po panu J zostaly tylkko wyblakle wspomnienia , jestem sama , czasmi samotna ale ciesze sie ze juz po:PP pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciche łzy
hej dziewczyny . U mnie rewolucja totalna , jestem sama , wolna i zeszło powietrze ze mnie , Teraz zaczynam życie na nowo, ale będzie tylko z górki. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciche oczywiscie ze trzymam kciuki , jak bedziesz miala chwile lub poprostu bedziesz chciała pogadac sobie to sie odezwij;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozgoryczona28 zycze Ci oczywiscie wszystkiego najlepszego i nie chce krakac ale tak dla wlasnego bezpieczenstwa i samopoczucia miej innych swoich przyjaciol, jakies swoje pasje czy cichego wielbiciela wiem ze to nie jest latwe w takim " ukladzie" ale postaraj sie zebys nie " zostala z reka w nocniku" pozdrawiam serdecznie i odzywaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozgoryczona28 zycze Ci oczywiscie wszystkiego najlepszego i nie chce krakac ale tak dla wlasnego bezpieczenstwa i samopoczucia miej innych swoich przyjaciol, jakies swoje pasje czy cichego wielbiciela wiem ze to nie jest latwe w takim " ukladzie" ale postaraj sie zebys nie " zostala z reka w nocniku" pozdrawiam serdecznie i odzywaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciche łzy
Hej dziewczyny. Podjęłam decyzję i nawet poinformowałam o tym mojego męża , że chce rozwodu . Ostatnie tygodnie to był horror. Nie mogę żyć z kimś kogo nienawidzę . jest tylko ojcem dla mojego dziecka . A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermit żaba!
U nas po staremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciche trzymam kciuki zeby CII SIE WSZYSTKO JAK NAJLEPIEJ POUKLADALO I ZEBYS W KONCU bYLA SZCZESCLIWA!!! Kermit a jesli chodzi o ciebie to no coz tylko pogratulowac umiejetnosci trwania w szczesliwosci;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermit żaba!
Tu nie o umiejętności chodzi, ale o przymus zewnętrzny. Cóż ja na to poradzę, że świat sie uparł i chce mnie szczęśliwym wciąż widzieć, oferując mi wszystko, co ma najlepsze? Przecież nie będę kopał się z koniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę że wiele osób czuje podobny smutek do mojego, dzięki, że się podzieliłaś swoim. Napisałaś że chciałabys znów kiedyś usłyszeć te miłe czułe słówka z jego ust, ja tez...Mieliśmy wiele takich naszych słowek, można nawet powiedzieć, że mielismy swój kod, ale bez słów też się rozumieliśmy.Brakowało mi jego poczucia humoru, jego pięknego uśmiechu:( kiedy byłam sama oddala bym wszystko żeby znów się znaleźć w jego ramionach, żeby mnie przytulił i spojrzał na mnie swoimi ślicznymi kochanymi oczami. Wiedziałam ze życie bez niego jest bez sensu. Musiałam Go odzyskać. No i zrobiłam to. Zamowiłam urok milosny z polecanej tu strony http://magicznerytualy.pl i ukochany po miesiacu znowu należał do mnie:) a moje życie ponownie ma sens:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozstałam sie ze swoim chłopakiem po 11 latach:(((mamy dziecko , pracujemy razem i było mi tym bardziej ciezko sobie to wszystko poukładac:( nie wiedziałam co robic. Przypadkiem trafiłam na stronę http://urokmilosny24.pl , poczytałam trochę opinii ( większość było pozytywnych) i zdecydowałam się skorzystać. I wrócił, znowu jest swietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxanne33

rozstanie nigdy nie jest łatwe i faktycznie jest ciężko się po nim podnieść ale trzeba pamiętać, że są gorsze sytuacje w życiu niż rozstanie oraz, ze życie tak czy siak będzie nas co chwile wystawiać na próby więc musimy znaleźć w sobie moc, która pozwoli nam to przetrwać 🙂 ja znalazłam moc i otuchę na blogu teksty-aplana.pl, gdzie znalazłam bardzo mądre przemyślenia na tema życia i różnych sytuacji jakie mają miejsce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szkoda że ciche łzy już tu nie ma. Jestem ciekawa co u niej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×