Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ashedalka

Balsam do dłoni BingoSpa

Polecane posty

Dzisiaj otrzymałam Balsam brzoskwiniowy do dłoni BingoSpa i chcę go Wam kobietki polecić! Jego konsystencja naprawdę mnie zachwyciła - jest taka leciutka i bardzo szybko się wchłania! Dłonie są mięciutkie i ślicznie pachną Każda kobieta powinna zaopatrzyć się w taki balsam na zimę - dłonie będą miały ochronę i dodatkowo będą ślicznie pachniały ;) Zapraszam do dyskusji na temat produktów BingoSpa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko loko
Ja mam odżywkę do włosów z tej serii, dziś pierwszy raz jej użyłam. Ale generalnie podoba mi się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze kilka kosmetyków od nich, ale dziś dopiero zacznę ich używać, więc na temat innych wypowiem się po ich użyciu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kilka kosmetyków z BingoSpa. Mam balsam do rąk brzoskwiniowy,który bardzo lubię, fajnie nawilża i fajnie się wchłania a jak cudnie pachnie. Mam jeszcze serum kolagenowe do mycia włosów tez jest fajne, włosy są dużo zdrowsze. BingoSpa ma bardzo fajne kosmetyki w niskich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
O, spamerka Ashedalka zaczyna tworzyć pod nowym nickiem? Stary Ci pewnie zabanowali jak na Wizażu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewikkks
Hehe :D Może firma zmieniła nazwę na bingo SPAM? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tworzę pod nowym nickiem i dla Waszej wiadomości - są osoby, które znają firmę Bingo Spa i używają ich produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrażam swoją opinię o kosmetykach, a mam ich sporo i jestem bardzo zadowolona z nich, nie każdemu musi się to podobać, ale proszę mnie tu nie oskarżać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama.wawa
ludzie opanujcie sie- ja także mam wiele kosmetyków z bingoSpa- kosmetyki są świetne dlatego wyrażam swoją opinie-opinie która jest szczera. a wy odrazu że spam, ze niby co ktoś mnie kupił aby pisac o produktach moze wy mierzycie wszystkich swoją miara- ale nie wszyscy są tacy jak wy ze dadza sie kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewikkks
Kama, nie wiesz jaka jest sytuacja. Pani Ashedalka krótko przed świętami zalała wszystkie możliwe fora i KWC na Wizażu (gdzie zresztą stworzyła parę alter ego do podbijania ocen ) "spontanicznymi" reklamami bingo. Nie wmówisz mi, że to nie był opłacony spam. Proszę, to tylko resztki tej inwazji bo większość moderatorzy powycinali na szczęście: http://www.google.pl/#sclient=psy-ab&hl=pl&safe=off&biw=1467&bih=677&source=hp&q=ashedalka+bingospa&pbx=1&oq=ashedalka+bingospa&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=e&gs_upl=591l5668l0l6233l20l17l1l0l0l0l443l2676l2.14.4-1l18l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=8e65d4852fb6c144 Nic więc dziwnego, że teraz każda "opinia" na temat tej firmy będzie wzbudzać kontrowersje i podejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraza zaraz akurat oto będę się kłócić na stronie wizaż dodałam jeden produkt Bingo Spa i jedną jedyną recenzję do innego produktu, Więc sorry, ale nikt nie będzie najeżdżał po mnie źle oceniając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewikkks
To sobie wpisz w google bingospa + Twój nick i zobacz, gdzie naśmieciłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewikkks
A na Wizażu to jesteś pewnie zabanowana za niewinność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę z Tobą polemizowała na ten temat bo nie warto :/ Każdy ma swoje racje - ja wiem, że złego nic nie robie, a jeśli się Tobie coś nie podoba to nie czytaj tego i finał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewikkks
Nie, oczywiście. Szemrany marketing to samo dobro...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama.wawa
sorry ja tez pisze opinie także o ksmetykach bingo spa dla mnie są rewelacyjne więc czemu mam się tym nie dzielić? a jak inni na siłe sprzedaja g... zwane avonem lub czyms innym to jest dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewikkks
http://wyborcza.pl/10,82983,6335622,Marketing_szeptany_w_Internecie___nie_daj_sie_nabrac_.html http://www.wykop.pl/ramka/596313/marketing-szeptany/ "Guglamy, odwiedzamy różne portale lub fora tematyczne w poszukiwaniu opinii. I to nie ekspertów, ale szarych, zwykłych użytkowników, którzy to już mieli okazję zapoznać się z interesującym nas produktem. Tutaj właśnie zaczyna się pole do popisu dla marketingu szeptanego. Nic prostszego jak zatrudnić grupę ludzi, a jeszcze lepiej wyspecjalizowaną firmę, które znajdą w internecie grupę docelową (portal tematyczny z poradami, wortal tematyczny, cichutkie forum pasjonatów, wszystkie chwyty dozwolone), którzy zapewnią dobry PR. I tak tajemniczy pan Franek będzie w podobnych słowach zachwalał odkurzacz marki X na czterech portalach, albo swojsko brzmiąca Alicja akurat z naszego miasta będzie polecała wizytę w salonie kosmetycznym w centrum. Nie uwierzylibyście jej?" Pozdrawiam kolejne alter ego Bingo Spamu: ela226 i keylime, i oczywiście Anię Jurek (nie mylą CI się te wszystkie nicki?): http://bingospaania.pinger.pl/ "Witam Kochani! Nazywam się Ania. Całkiem niedawno otrzymałam propozycję od BingoSpa, bym podjęła się zadania testowania ich produktów kosmetycznych i wystawiania opinii na ich temat w internecie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJ
Witam ewikks. Chcesz dojść do prawdy BingoSpa? Wejdź na www.facebook.com/BingoSpa, zadaj sobie trochę trudu i wczytaj sie w posty, a przekonasz sie jak to działa. Fani BingoSpa wygrywają nagrody-produkty w róznych konkursach. Potem dzielą się swoimi opiniami, wklejają zdjęcia na nasz Fanpage. Nikt im tego nie narzuca. Potem powstał konkurs na ILOŚĆ recenzji, a w regulaminie był zapis " rzetelnych, tylko dla użytkowników produktów, napisz w recenzji co powinnismy zmienić ". Dla niektorych portali i internautów to był marketing szeptany ( przeczytaj definicję ). Konkurs został odwołany, bo po co mielismy ciągnąc coś co budzi niejasne skojarzenia. Teraz juz wszystkie receznje BingoSpa bedą NAPRAWDE RZETELNE. Pozdrawiam - szef marketingu nieszeptanego BingoSpa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isi
po tym co czytam nie kupie nic z tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrecja1372
isi - dlaczego? nie ma tutaj konkretnych opinii o kosmetykach, a jedynie wyścig pomiędzy "lubię", a "nie lubię"... Teraz ja. Przez przypadek natknęłam się na produkt promowany na Allegro tej firmy, jedwab do włosów o litrowej pojemności i niskiej cenie (16,50 zł). To mnie zainteresowało i pomyślałam, że kupię. Dalej odwiedziłam ich stronę, później sklep internetowy. Przeglądając produkty zauważyłam jeden, który gdzieś już widziałam. I tak, była to maska do włosów z kaszmirem i jedwabiem, którą bardzo dawno temu kupiłam w supermarkecie, bo kusiła ceną, a chciałam też spróbować czegoś innego. Akurat maska do włosów nie spełniła moich oczekiwań, bo jestem przyzwyczajona do Pantene i jak portfel pozwoli Kerastase, gdzie moje włosy po użyciu odżywek P. są idealnie gładkie i dobrze się rozczesują. Jest to wyczuwalne już po spłukaniu. I od tej właśnie maski oczekiwałam czegoś podobnego. Ale niestety. Mam włosy kręcone, które po każdym umyciu są ujarzmiane suszarka i prostownicą. Dodatkowo farbuję co miesiąc lub częściej (kolor rudy). Odżywiam się różnie, nieregularnie i rzadko pełnowartościowo. Po użyciu maski Bingo nie czułam efektu od razu, jak i namęczyłam się więcej przy modelowaniu. To było duże opakowanie i mimo, że nakładam większe porcje na włosy, aniżeli jest to napisane na opakowaniu, nie mogłam z chęcią dokończyć tego produktu. Ale powiem Wam tak. Każde włosy są inne, jak i nasze ciała. I wcale nie zniechęcam się do zakupu innych kosmetyków. Zamierzam kupić inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosiamałgosia
W zeszłym tygodniu w sklepie w Kwidzynie natknęłam sie na kosmetyki Bingo spa. Impulsowo kupiłam "kurację do włosów słabych i wypadajacych" za 16zł (od paru lat mam problem z wypadaniem włosów po kuracji sterydowej). W domu zaraz zaczełam szukac w necie na temat tych kosmetyków, żeczywiscie niektóre wpisy były dość wątpliwe. Ale używam ten środek piąty dzień i albo to autosugestia albo na prawdę działa. Włosów na szczotce prawie nie ma. Teraz mam zamiar iść po coś na dłonie i do ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam wiele kosmetyków marki Bingo Spa i sobię chwalę. Wyjątkowy jest dla mnie szampon z kolagenem - włosy są puszyste i nie wypadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heaaaaahaaa
Jeszcze Ci nie przeszło to spamowanie? Przecież głupiątko jedno wystarczy wpisać twój nick plus nazwę firmy w wyszukiwarkę i jak na dłoni widać, że jesteś opłaconą śmieciarą forumową a nie zadowoloną klientką :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezbyt miłe, że tak mówisz - ale nie jestem nikim opłaconym. No ale cóż ile ludzi tyle opinii więc z byle gównem nie będę się spierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heaaaaahaaa
Jasne... po prostu tak bardzo się nudzisz, że na dziesiątkach stron "spontanicznie" zachwalasz jedną jedyną firmę... Byś chociaż miała czelność się przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heaaaaahaaa
Zresztą, proszę, dowody, pani Joanno G.: http://forum.wzorki.info/kosmetyki/8144-kosmetyki-firmy-bingo-spa.html http://szafiarenka.pl/4/4812777/bingospa-kosmetyki.html http://forum.wp.pl/fid,2270,tid,825785,fullText,1,temat.html?ticaid=1e490 A tu to nawet sama firma pani radzi jak spamować, żeby się ta wredna Kafe czy Wizaż nie połapali: https://www.facebook.com/BingoSpa/posts/325098934177495 Wstyd i hańba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×