Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ashedalka

Balsam do dłoni BingoSpa

Polecane posty

Gość kaminad
Ludzie naprawdę myślą, że kosmetyki ze spa są jakieś mega drogie, a to samo można kupić za grosze - tak jak w przykładzie powyżej. Wysoka cena za sesje w spa wcale nie wynika z kosmetyków, lecz z wielu znacznie wyższych kosztów takich salonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina b.
Zdecydowałam się po raz pierwszy korzystać z kosmetków spa, ale to był LUKSUSOWY PEELING New nails - zaskakująco pozytywna zmiana na skórze, inny styl oraz wygląd, taki jakiego oczekiwałam. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Skóra zregenerowana, a wyglądała wcześniej bardziej niż kiepsko ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupilam serum bingospa na brzuch, posladki i uda. wysmarowałam się nim i ...dostałam o dziwo plamy czerwone swędzące. Dodam, że nigdy wcześniej nie miałam problemów z uczuleniami. Za to świetna jest odzywka z błota dla włosów z łojotokiem. i tu mam wątpliwości czy to serum może jest przeterminowane albo z któryś jeden ze składników uczula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam w BINGO SPA kwas ktory jest toksyczny i nikt z obługi nie raczyl mnie poinformowac jak to zutylizować lub uzyc . zarobili na mnie a potem opieprzyli ze kupilam, a nie jestem firma i nie będa ze mną konwersować ( kupowalam bez faktury) skandal .ich produkty to ściema.Trzebaby nasłać jakąś kontrolę na tę firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupilam tam kwas ktory jest toksyczny i nikt z obługi nie raczyl mnie poinformowac jak to zutylizować lub uzyc . zarobili na mnie a potem opieprzyli ze kupilam, a nie jestem firma i nie będa ze mną konwersować ( kupowalam bez faktury) skandal .ich produkty to ściema,trzebaby nasłać jakąś kontrolę na tą firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam! kosmetyki są niesprawdzone a obsługa klienta to fikcja! to są jacyś nieuczciwi ludzie.kupilam krem ktory kompletnie nie oferował tego co bylo opisane.do tego wynajmuja spamerow zeby reklamowali ich produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie polecam tej firmy, jak dla mnie kolejne cwaniaczki, sprzedaja niewiadomego pochodzenia produkty za niska cene,ja moj zakup u nich musialam wyrzucić bo balam się co w tym jest a obsluga kliena potraktowala mnie jak natręta kiedy chcialam dowiedzieć sie coś o produkcie.to wlasnie obsluga klienta swiadczy o firmie a tam są osoby ktore olewaja innych ludzi i odpowiadaja o 4 w nocy polsłowkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez uzywam kosmetykow bingospa i bardzo mi sie podobaja . mam jedwab do wlosow, jedwab do kapieli i kolagenowe mleczko do twarZy. sa super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na bloga: www.magia-testowania.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaKla
To są OSZUSCI!!!!!!!!!!!!!!!!! z zamówionych 14 prodóktów dostała 4!!!!!!!!!!! przed chwilą przyszedł kurier! ale oczywiście na paragonie cena bez zmian!! Nie kupujcie w tym sklepie!!! Zarabiają na ludziach jak mogą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ12345612
To są OSZUŚCI!!!!!! Nie przysyłają wszystkich produktów, które zostaną zamówione, ale pieniądze oczywiście biorą! Mi przysłano 1/8 zamówienia a pobrano pieniądze za całość! Po otrzymaniu paczki, wydawało się, że jest ok, ale kiedy zajrzało się do środka połowę zawartości stanowiła zwinięta folia!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedzaca LI
Niedawno zakupiłam 11 produktów w tym sklepie i wszystkie dotarły. Korzystałam z kuponu rabatowego z citeam, naliczony prawidłowo, szkoda tylko że niektóre promocje i kupon się wykluczają, byłoby za dużo dobrego na raz ;-) Dopiero zaczynam używać kupionych tam produktów, mogę tylko powiedzieć że balsam do rąk brzoskwiniowy jest bardzo przyjemny, odpowiada mi intensywnie cytrusowo-owocowy zapach, szczególnie gdy po użyciu go coś jem to nie przeszkadza mi jak typowo perfumowe zapachy z kremów do rąk . Natomiast maska do włosów ze spiruliną i keratyną jest niezła, aczkolwiek dla moich cienkich i okropnie kołtuniących się włosów lepsze są pantene, elseve czy nivea, pozostawiają włosy bardziej śliskie i łatwiejsze w rozczesywaniu. Zapach tej maski jest dosyć intensywny, mojej mamie wyczulonej na aromaty tak mocny nie odpowiada, ja nie mam z nim problemu choć nazwałabym go zapachem typu "uniseks" :-) może spodobać się również panom o ile są tacy którzy używają masek do włosów... nie mam w tym temacie wielu doświadczeń ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×