Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia1981rok:)

pierwsza wizyta u gina po pozytywnym wyniku testu

Polecane posty

Gość kasia1981rok:)

niedlugo ide do gina i zastaawiam sie, czy to ja mam o wszystkim mowic (wtedy musze sobie ulozyc w glowie co ijak) czy on mi bedzie zadawal pytania? Np o moja grupe krwi i grupe krwi meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
zapyta o date ostatniej miesiaczki, policzy, kaze sie rozebrac zrobi usg itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulllla
może spytać się czy przechodziłaś różyczkę, czy w rodzinie(Twojej i partnera)występuje cukrzyca lub jakieś choroby genetyczne, czy zaszczepiłaś się przeciw wirusowemu zapaleniu typu b, na grupę krwi dostaniesz skierowanie, czy byłaś wcześniej w ciąży, czy poroniłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sto bratek krotka
Pewnie da Ci mase skierowan na rozne badania typu: morfologia, grupa krwi, analiza moczu, choroby zakazne, itd Ja nie mieszkam w Polsce ale pewnie to wszystko podobnie wyglada oprocz tego ze na wizytach u mnie nie ma ginekologa ;) wydaje mi sie ze to lekarz Ciebie pokieruje, powie Ci co masz robic, bedzie zadawal pytania. Dobrze miec w glowie konkretne fakty-typu data ostatniej miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (Nie)pogięta mama
Prawdopodobnie lekarzowi nie wystarczy twoje zapewnienie o grupie krwi i wyśle cię na badanie krwi, żeby mieć czarno na białym jaką masz grupę. Zresztą w szpitalu też musisz przestawić oryginał wyniku badania na grupę krwi, tak było u mnie przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapyta o datę ostatniej miesiączki,dane osobowe, założy książeczkę ciąży(u mnie już w 5tc), zmierzy ciśnienie , zważy, zrobi usg, da skierowanie na badanie ogólne moczu, krwi,oznaczenie gr krwi, możliwe, ze tez na toksoplazmoze, cyomegalie i wr., zapyta czy masz bóle vrzucha , skurcze. Jesli jest wszystko ok nic więcej nie będzie robić tylko wyznaczy datę następnej wizyty. No i najważniejsze wyznaczy termin porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie na pierwszej wizycie
nie bylo USG ( za wczesnie), bylo badanie na fotelu, skierownie na morfologie, grupe krwi, tarczycowe itp. I ogolnie rozmowa co wolno, czego nie wolno. O grupe meza nigdy nikt nie pytal, slusznie, bo nawet jesli masz Rh - i jest podejrzenie konfliktu to lekarz przeciez nie ma pewnosci czy maz jest ojcem dziecka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie na pierwszej wizycie
a, ,oczywiscie pytanie o date ostatniej miesiaczki, o liczbe ciaz/poronien, ile trwaly starania, przyjmowane leki i ew. antykoncepcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam co pisały dziewczyny dodam tylko ze byś nie była zdziwiona jeśli lekarz bedzie oschły bo moj taki był ale tylko dlatego ze przed tobą długa droga. nie zakładał książeczki ciążowej stwierdził tylko fakt pęcherzyka kazał prać kwas foliowy zlecił mocz i morfologie i kazal przyjść za 3 tyg dopiero w drugiej wizycie kiedy już bylo widać serduszko stopniowo zlecał badania wymienione przez dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia srasia asia
a jaki masz sluz???? to wazne, ja mam taki jakis dziwny, nie wiem czy wszystko ok, jest niby taki bialy ale lekko wodnisto lepki i jak wsadze palca i wyciagne to mam takie kropki w nim, jakby kawalki skory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rodzilam w UK,1 wizyta krótka u lekarza(ciśnienie,ważenie,data ostatniej miesiączki) potem przydzielił mi polożną,i dalej już szeroki wywiad nt.chorób w rodzinie,mpich,stos ulotek i książeczek,ustalenie terminu na 1 usg.W przychodni ważenie,ciśnienie,obwód brzucha,tętno dziecka.W szpitalu pobieranie krwi na choroby,grupę,usg,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×