Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia1981rok:)

ile kosztuja te poczatkowe badania w ciazy?

Polecane posty

Gość kasia1981rok:)

dzis bylam u gina i dostałam badania na mase rzeczy (to moja pierwsza wizyta po tescie pozytywnym) i mam pytanie - ile to moze kosztowac? jest tam mocz, grupa krwi, HIV, toksoplazmoza, zoltaczka, odczyn c, cukier, i jeszcze jakies 3 inne rzeczy? Ile to moze kosztowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketreleczka
a nie masz skierowania? ja chodzilam panswtowo do lekarza i za nic nie placiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1981rok:)
mam od prywatnego, wiec musze zaplacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygotuj co najmniej 200 zl. Sama toxo kosztuje 50/60 zł. Hiv coś ok 40 zl. mocz i morfologia ok 10. Cukier tez ok 10zł. Żółtaczka też kilkadziesiąt. najlepiej popytaj w kilku laboratoriach bo różnice w cenie są duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1981rok:)
a myslicie, ze jak pojde jeszcze raz do jakiegos ginekologa na NFZ to tez dostane skierowanie na te badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie na wszystkie. Choć np mnie lekarz prywatny HIv czy cytomegalii też nie kazał robić. Sprawdź np w książeczce czy nie masz wpisanej grupy krwi, może nie będzie konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w niemczech
badania na HIV?a jestes w grupie ryzyka? odpusc sobie te badania,bo to czyste naciaganie na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feferf
Jeśli lubisz bawić się w prywatne leczenie, to dlaczego zastanawiasz się nad ceną? Widocznie lubisz wyrzucać pieniądze to wesołej zabawy. Ja chodziłam na NFZ i nie płaciłam nic przez całą ciążę a prowadzenie ciąży - pełny serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumianek dzbanek
Toxopolazmozę robiłam 2 razy, do tego cytomegalia i kasy idzie sporo. 200 zł to najmniej + zwykła morfologia i mocz co miesiąc, a ostatnio doszły mi jeszcze posiewy, to kolejne koszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robiłam
Ja robiłam wszystkie te badania + HIV na NFZ i za żadne nie płaciłam to nie rozumiem dlaczego wy płaciłyście za HIV osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she36
ja robilam wszystkie badania prywatnie wiec wyszło prawie 400 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam wszystko na NFZ łącznie z HIV i nie płaciłam ani grosza :) lekarz na NFZ musi ci na bank przepisać cukier, morfologię, mocz, WR i grupę krwi co do tokso czy hiv jak poprosisz to tez powinien powiesz np że całe życie przy kotach a z hiv że się boisz bo nigdy nic nie wiadomo i tez powinni przepisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16tydzień
Ja na NFZ dostałam skierowanie na podstawowe badania,ale oprócz toxo-za to badanie zapłaciłam 60zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze skierowaniem od prywatnego 315 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia878
Większość badań jest do wykonania na nfz. Jedynie prenatalne i specjalistyczne mogą być dodatkowo płatne. Ja akurat prenatalne robiłam prywatnie u dr Rozmus Warcholińskiej to był to koszt 250zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×