Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Matrone Kafele

Jest ktos na sali?

Polecane posty

też byłam jeszcze godzinę temu z ostatnim szlugiem, ale wzięłam i ruszyłam swe zacne 4 litery do sklepu, także radzę zrobić to samo bo mejlem to Ci mogę jedynie zdjęcie przesłać. w dodatku żeby było śmieszniej to już dogaszonego peta :classic_cool: poza tym to miałam sobie kupić piwo. kurva poszłam po pivo. a koleżanka chciała loda żebym jej przy okazji wzięła i kurva kupiłam, żarcie, szlugi, loda, a o piwie zapomniałam :O nosz ja piertole jak można drugi raz z rzędu odyebać taką manianę 😭 nitz się na błędach nie uczę. nitz :classic_cool: ale całe szczęście kolega mnie uraczył jednym swoim 🖐️ taka krótka gówno warta anegdotka z mojego życia bez życia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole tak mje zastanawia,ze kurva 90 % ludzi nie zna wlasnej anatomii i w ogole anatomii i nawet jedna temat zalozyla ze facet zawsze dochodzi:classic_cool: mysli ze jak facet sie spusci to ma organizm:classic_cool: a choya bo to nie musi isc ze soba w parze😴 ot taka wolna sugestia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paletz ale u mje zimno:classic_cool: to mje sie nie chce zapierdalac na cepeen:classic_cool: choy tam najwyzej od kumpla wezme,a piwa tez nie mam😭 ale wino mam, takze tego paletz jak chcesz wpadaj:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie podrywają :o to tylko jakiś desperat który chciał pogadać z jakąkolwiek istotą kobietoopodobna (żensko nickową) by miec namiastke wieczornej rozmowy z dziewczyną :classic_cool: psp to Ty w jakiejś komunie mieszkasz wieloosobowej że tu kolega koleżanka kolezenskie lody itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do organizmu... to facet nie ma tego. ona ma tylko chooya :classic_cool: i non stop go krew zalewa :classic_cool: a tak serio to racja. ale co się dziwić. ameryka nas zalewa to i ludzie cora głupsi :classic_cool: i myślisz , że u mnie jest ciepło !? 😭 kurva zimno, wieje i deszcz nadupcza :O ale jak się chce palić to trzeba niestety się zebrać w sobie bo nie ma nic za darmo :classic_cool: wina nie piję odkąd przesadziłam z dawką i skączyłam z twarzą w kiblu :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na prawdę to się to nazywa "pensjonat pod różą" :classic_cool: a wino ja lubię, ale muszę mieć na nie smaka. jakie masz? ja jak piję to ruszoffe :classic_cool: albo robione przez mojego brateła. ale to jest rzeźnik :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panul reserve cabernet sauvignon kurva:classic_cool::-D ale tego nie probowalam czerwone wytrawne:classic_cool: mam jeszcze sheridan'sa ale kurva na okazyjne okazje, chyba ze mi za niego zwrocisz polowe:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deliszys:classic_cool: w ogole wytrawne to kwasne c'nie?🖐️ ja tez nie lubie i choy wie co to robi w mej kolekcji trunkow:classic_cool: ale z gonsiora bym pociagla na spirytusie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z gonsiora :D skąd jesteś? bo na pewno nie z małopolski. u Nas się mówi DYMION :classic_cool: w pyte, że masz kolekcję trunków 😭 zazdraszczam w całej rozciągłości und szerokości tejże jak mniemam nie małych gabarytów komody :classic_cool:))) u mnie nic nie może ustać :( wszystko spijam, jak młoda dziveczka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×