Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jaheira1

Paczka dla dzieciaków z RDD

Polecane posty

Hej Razem ze znajomymi organizujemy paczkę dla dzieci z rodzinnego domu dziecka. Udało nam się zebrać 550zł i jako że towarzystwo głównie męskie zostałam wytypowana do zrobienia zakupów. Po rozmowie z Tatą (prowadzącym rdd) wiem że proszą o jedna wspólną paczkę, i jako "produkty", które im się przydadzą, bądź sprawią radość dzieciom wskazali :słodycze, kosmetyki, gry planszowe. Dzieci są w następującym wieku 0,5 roku i 2 lata - dzieci biologiczne rodziców - tu nie mamy problemu, bo jeden ze współorganizatorów jest przedstawicielem firmy zajmującej się typowo produktami dla małych dzieci 6lat, 9lat, , 13lat, 15lat, 15lat - chłopcy 15 lat - dziewczynka Bardzo proszę o pomoc w wirtualnym skomponowaniu tej paczki, z uwzględnieniem potrzeb, wieku i płci dzieci i kasy, którą dysponujemy. Po zakupy jadę jutro wieczorem do Tesco Z góry dzięki za inspiracje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zainspiruję, ale chciałabym się z Tobą skontaktować. Podałabyś maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mogę coś polecić
Jeżeli miałabym większą ilość pieniędzy do dyspozycji, to kupiłabym dzieciom grę Monopoly, jakąś nową edycję (dla tych starszych), bardzo fajną logiczną grę Rummikub (tą mamy i cała rodzina z dziećmi gra), albo znane Scrable, ale to dla dzieci tak od ok 8 lat. Bardzo fajna jest też Jenga (klocki drewniane ustawia się z nich wieżę i po kolei wyciąga z dołu i układa u góry- też mamy)- wyrabia ona zręczność u dzieci małych jak i dorosłych. Dla młodszych dzieci proponuję gry typu Spadające Małpki, Krokodyl u dentysty, Zły Pies itd. Dobrze, ze rodzice zdecydowali o wspólnej paczce, bo mozna kupic porządną grę dla kilku osób i zainwestować więcej kasy, a dla kazdego z osobna tzrebaby kombinować. Mam nadzieję, ze troche pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mogę coś polecić
Nie dawałam linków, zeby nie było, ze robie reklamę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, o scrabble tez myślałam :), a tych innych nie znam i już sobie robię notatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mogę coś polecić
Zerknij na allegro, jest tam tego mnóstwo i niektórzy sprzedający dość fajnie opisują grę. Szukałam na święta czegoś i stwierdziłam, że w marketach ceny (czasami nawet po obniżkach) są kosmiczne w porównaniu z allegro, ale ty pewnie już nie masz czasu na zamawianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety, jesteśmy umówieni na piątek więc juz nic nie zamówię...ale i tak dziękuje bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mogę coś polecić
Aha i jeszcze coś- jeśli zdecydujesz się na te gry, to wybierz różne, w sensie, zeby nie były tylko o tematyce liczb, słowek, albo tylko zrecznościowe. Wtedy jest największa szansa, ze cała grupka o różnych zainteresowaniach się zabawi i nie będzie poszkodowanych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :D:D:D:D
Ja ze swojej strony mogę jeszcze do propozycji gier dorzucić Prawo dżungli (lub Jungle speed). Jest to gra zręcznościowa, super integruje, ja ze swoimi znajomymi uwielbiam w nią grać. Do piątku rzeczywiście niewiele czasu, ale może spróbuj zamówić coś przez internet z opcją że wysyłają produkt w ciągu 24 h, a odbierasz sama? Można w ten sposób zamawiać w empiku oraz w smyku (przy zamawianiu w smyku - odbierasz też w empiku). Ostatnio korzystałam i ze smyka i empiku i okazało się że zamawiając przez neta, płacisz dużo mniej niż w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×