Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onazbajki

Czy możliwe jest żebym była w ciązy.?

Polecane posty

Gość onazbajki

11.grudnia kochałam sie z chłopakiem i swoje nasienie za pierwszym razem wlał we mnie (było tego dużo) za drugim razem wlał we mnie mniejszą ilość swojego nasienia. W środe 13 grudnia dostałam okres 18 grudnia mi sie skonczył gdzie zazwyczaj mam 7 dni okres. Wiec pytanie jak w temacie czy możliwe to jest .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak ty chcesz być w ciąży
skoro 2 dni po stosunku miałaś okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onazbajki
dwa lata temu mialam tak ze sie kochalam z chlopakiem spuscil sie we mnie...godzine po tym mialam okres i pomimo tego tezmialam 5 dni okres i bylam w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onazbajki
ahaa no i w tedy w 8 tygodniu ciazy poronilam ....;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ problem :P
no to min. 2tyg. po stosunku zrób test ciążowy. A ty w końcu chcesz być w ciązy czy nie? A co do krótszego okresu to się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onazbajki
chcem byc w ciazy. a Okres zawsze mam 7 dni nigdy krocej predzej misie przedluzy ...do 8 dni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ problem :P
moja droga zawsze nie oznacza że kiedyś nie będzie krócej. Sama miałam raz plamienie i to o tydzień wcześniej niż powinien być okres. I co? I nic w kolejnym miesiacu wszystko było ok. Ludzkie ciało to nie maszyna żeby zawsze działało tak samo. A jakie masz cykle -regularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onazbajki
tak regularne co 30 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ problem :P
jeśli są regularne to nie ma opcji żebyś zaszła w 29 dniu cyklu. Owulacja w takim przypadku wypada mniej więcej w połowie cyklu czyli ok 15 dnia. Zdarza się przesunięcie owulacji ale to wchodzi w grę gdy cykle są nieregularne. Skoro masz regularnie to krótszy okres to czysty przypadek albo wynik zmian hormonalnych a nie ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×