Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matiz00

Znajomosc internetowa - 1 spotkanie w realu (troszke dluzsze opowiadanie)

Polecane posty

Siema Prawie 4 miesiace temu poznalem fajniutka dziewczyne.Nasza znajomosc opierala sie na pisaniu sms,rozmowach telefonicznych i na gg.Poczatkowo rozmawialismy co 2 dzien mniej wiecej po 2/3 godziny a od ponad 3 miesiecy rozmawiamy praktycznie codziennie i nie krocej niz 5h (nasz rekord to 14h :) ).Odleglosc miedzy nami to 200km co stanowi lekki problem ale nie az tak duzy zeby nie mozna bylo sobie z nim poradzic. Jakies 2 tygodnie temu dowiedzialem sie ze ona do mnie cos czuje (ja do niej oczywiscie tez).Wtedy 1 raz zaczelismy rozmawiac o pieszczotach i seksie.Dowiedzialem sie ze ma fantazje zwiazane z moja osoba.Postanowilismy sie spotkac i sprawdzic czy w realu rowniez cos zaiskrzy.Spotkanie prawie sie nie odbylo :) bo zaspalem w pociagu i pojechalem prawie pod sam Krakow zamiast zatrzymac sie w Katowicach :).Wtedy juz dzwonilem do niej aby wracala do domku bo nie dam rady dotrzec.Ona jednak nie chciala wracac i postanowila czekac i jakims cudem (dziewczyna czekala 4h na mnie) dotarlem na miejsce ok 21. Przytulilismy sie porozmawialismy a im glebiej w las tym bardziej nie potrafilismy oderwac od siebie oczu.Ja w zwiazku z tym ze przyjechalem z daleka postanowilem przenocowac w holetu i ona rowniez ze mna tam poszla.Przytulalismy sie wypilismy po 4 drinki no i stalo sie.Do seksu nie doszlo poniewaz go nie chcialem (ale to glebsza sprawa).Doszlo jedynie do pieszczot i seksu oralnego.Trwalo to kilka godzin.Dziewczyna przezyla 9 orgazmow (w tym 4 pochwowe :) ) a przynajmniej tyle pamietala :).Siema Prawie 4 miesiace temu poznalem fajniutka dziewczyne.Nasza znajomosc opierala sie na pisaniu sms,rozmowach telefonicznych i na gg.Poczatkowo rozmawialismy co 2 dzien mniej wiecej po 2/3 godziny a od ponad 3 miesiecy rozmawiamy praktycznie codziennie i nie krocej niz 5h (nasz rekord to 14h :) ).Odleglosc miedzy nami to 200km co stanowi lekki problem ale nie az tak duzy zeby nie mozna bylo sobie z nim poradzic. Jakies 2 tygodnie temu dowiedzialem sie ze ona do mnie cos czuje (ja do niej oczywiscie tez).Wtedy 1 raz zaczelismy rozmawiac o pieszczotach i seksie.Dowiedzialem sie ze ma fantazje zwiazane z moja osoba.Postanowilismy sie spotkac i sprawdzic czy w realu rowniez cos zaiskrzy.Spotkanie prawie sie nie odbylo :) bo zaspalem w pociagu i pojechalem prawie pod sam Krakow zamiast zatrzymac sie w Katowicach :).Wtedy juz dzwonilem do niej aby wracala do domku bo nie dam rady dotrzec.Ona jednak nie chciala wracac i postanowila czekac i jakims cudem (dziewczyna czekala 4h na mnie) dotarlem na miejsce ok 21. Przytulilismy sie porozmawialismy a im glebiej w las tym bardziej nie potrafilismy oderwac od siebie oczu.Ja w zwiazku z tym ze przyjechalem z daleka postanowilem przenocowac w holetu i ona rowniez ze mna tam poszla.Przytulalismy sie wypilismy po 4 drinki no i stalo sie.Do seksu nie doszlo poniewaz go nie chcialem (ale to glebsza sprawa).Doszlo jedynie do pieszczot i seksu oralnego.Trwalo to kilka godzin.Dziewczyna przezyla 9 orgazmow (w tym 4 pochwowe :) ) a przynajmniej tyle pamietala :).Bylem bardzo zdziwiony tym faktem bo to moj 1 raz od przeszlo 2.5roku (wczesniej mialem 1 kobiete tak samo jak ona 1 faceta).Mam 22 lata. Wczesniej miedzy nami bylo uczucie (nie potrafilismy tego nazwac) ale teraz pojawila sie rowniez tesknota.Caly czas o niej mysle i tak samo ona o mnie :).Mialem do niej nie przyjezdzac szybciej jak po nowym roku (sprawy osobiste) ale nie potrafie wytrzymac i wybieram sie tam w ten piatek.Oczywiscie nie po to aby znowu sie zabawic ale po to aby pobyc ze soba.Ona jest mlodsza o pare latek ale i tak zawrocila mi w glowie. Wczesniej miedzy nami bylo uczucie (nie potrafilismy tego nazwac) ale teraz pojawila sie rowniez tesknota.Caly czas o niej mysle i tak samo ona o mnie :).Mialem do niej nie przyjezdzac szybciej jak po nowym roku (sprawy osobiste) ale nie potrafie wytrzymac i wybieram sie tam w ten piatek.Oczywiscie nie po to aby znowu sie zabawic ale po to aby pobyc ze soba.Ona jest mlodsza o pare latek ale i tak zawrocila mi w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryderyk 1000
NO i co z tego? jaki morał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nononon89
no i jaki w tym problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×