Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaniep, pomoc

ból prawego jajnika w ciąży proszę o pomoc

Polecane posty

Gość zaniep, pomoc

witam, jestem w 10 tc , mam torbiela na prawym jajniku o wielkości 4cm, 2 tygodnie temu byłam u lekarza i stwierdził że będzie obserwował go i że powinien sam się wchłonąć, wiem że na początku ciąży mogą boleć jajniki . Lecz prawy jajnik boli mnie codziennie i bardzo się obawiam że coś jest nie tak, boje się o dzidziusia. Ból jest znośny ponieważ tylko kuje przez chwile. no ale jest moja pierwsza ciąża także takie obawy są chyba normalne, bardzo proszę o podzielenie się podobnymi przeżyciami. dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem sie wchlania a czasem nie ,w moim wypadku torbiele rosly jak szalone na obydwoch jajnikach w 16 tyg ciazy bylam operowana ,niebylo wyjscia.usunieto je z kawalkami jajnilam niestety.dalam rade donosic.a to juz z codem graniczy.ale ocierpialam sie strasznie.dzis mam piekna corcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem sie wchlania a czasem nie ,w moim wypadku torbiele rosly jak szalone na obydwoch jajnikach w 16 tyg ciazy bylam operowana ,niebylo wyjscia.usunieto je z kawalkami jajnilam niestety.dalam rade donosic.a to juz z codem graniczy.ale ocierpialam sie strasznie.dzis mam piekna corcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×