Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zakłopotana5558

Co mam robić i myśleć?

Polecane posty

Gość zakłopotana5558

Cześć, nigdy wczesniej nie korzystałam z tych portali, ale chce sie komuś wygadać. Byłam z chłopakiem 5 lat, nagle w te wakacje zaczął się ode mnie oddalac, myslałam, ze ma jakies problemy, chciałam mu pomóc, i tak się oddalał, z dnia na dzień, aż pod koniec listopada stwierdził, ze musimy się rozstać, bo on nie wie co do mnie czuje. Po dwóch tygodniach od rozstania dowiedziałam się, że od wakacji pisał z jakąs inna dziewczyną i kilka razy sie znia spotkał(ma 18lat). wpadłam w szał, zaraz po tym spotkałam sie z nim, i spytałam czy mnie dla niej zostawił, on swterdził, ze nie, a z nia pisze i sie spotyka bo nie ma się komuś wygadac( nawet w kinie byli). Za jakis czas swterdził, ze mnie kocha, ale nie chce żadnych związków, bo musi od wszystkiego odpocząć, płakał przy mnie, ze zle zrobił, ze mnie okłamywał itd. ale chce być sam, a do niej nic nie czuje.Ale pomimo tego dalej z nia pisze i sie widuje, nawet razem ida na sylwestra, powiedzcie mi o co jemu chodzi? pogdywa ze mna, wiem, ze to co mówił(ze mnie kocha) i płakał było szczere. On twierdzi, ze sam sie we wszystkim pogubił i nie wie co ma robic, mam mu wierzyć i czekać aż zrozumie co traci czy układac sobie nowe życie? wiem, ze jakby chciał wrócic to nie potfaiłabym z nim być i jemu tego wybaczyć( przynajmniej narazie) a jezeli to jest prawdziwa miłość to kiedys nasze drogi się połącza. Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×