Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bluebird_358

skończone studia i brak pracy:(

Polecane posty

Gość strzałka :)
Kasiorek, chodziło mi głównie o rynek zbytu, przy założeniu, że nikt nie będzie jechał po usługę 200km, a w wiosce zbyt wielu klientów by nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
Kasiorek2010 owszem, nie było innych konkretów, ale wybacz, propozycje z anonimowego forum nie koniecznie muszą być rzetelne aby na nich bazować i opierać późniejszą przyszłość. Uważam też, że działalność powinno się opierać na badaniach rynkowych, marketingowych a nawet na własnych zainteresowaniach. Gdybym miała założyć firmę to wolałabym aby to było coś mojego, nie szukałabym na siłę czegoś co ktoś wymyślił, tylko myślałabym nad tym co byłoby w danym miejscu odpowiednie, jaka działalność miałaby szanse przetrwać. Poza tym autorka nie pisała, że chce otwierać biznes i o tym również pisałam - nie każdy tego chce i nie każdy ma to tego zacięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
Słyszałeś coś o poczcie, kurierach, sklepach internetowych, Skype czy e-mail? No właśnie... no patrz, wyobraź sobie, że słyszałam! szok, co! tylko myślałam, że Twoja firma jest usługowa, a usługi w aucie na odległość nie da się wykonać, albo się na tym nie znam... widocznie się pomyliłam, wiadomo, że sklep internetowy to najprostsze co można otworzyć bez ruszania się z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
gdzie ja coś sugeruję może mi napiszesz? czy to ja pisałam, że jesteś oszustem? ja nie wiem kim jesteś - pisałam tylko, że na ludzi poznanych na forum bym uważała i nie brała ich jako mentorów do otworzenia działalności. nie masz argumentów na to co napisałam, więc postanowiłeś się czepić - bardzo dojrzałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
Kasiorek2010 badania czy ludzie to kupią czy nie, czy uwierzą, że daje to takie a nie inne efekty, czy nie wiążą się z tym żadne skutki uboczne i wiele innych rzeczy należałoby zbadać aby zdecydować czy to na pewno coś co ja chcę robić. W biznesie nie chodzi też tylko o kasę - jak już bym miała coś otwierać to kierowałabym się też swoimi zainteresowaniami i wykształceniem - aby robić coś co będzie mi sprawiało przyjemność i coś na czym będę się znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
oczywiście bez pomocy forumowych Kasiorków - tak jak pisałam, nie ma tu NIC obraźliwego i miałam na myśli, że osoby z forum zazwyczaj nie są odpowiednimi aby być mentorami w otwieraniu firmy. to nie jest profesjonalne forum tematyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
w 2 czy 3 lata nie da się zarobić TAKIEJ kasy aby później całe życie robić tylko to co się chce. firma nie działa idealnie od pierwszego dnia, wymaga rozwoju. z resztą to indywidualne podejście, ja nie mam parcia na kasę bo mam dobry zawód, tak jak pisałam nie mam też czasu na prowadzenie firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
Jutro wigilia, więc na pewno nie spędzę jej na kafe :) z reszta jak pisałam - nie zamierzam otwierać firmy bo mam teraz ważniejsze rzeczy na głowie :) Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czykli okradać ludzi jak Kasiorek aby z wyżebranyc kwot nazbierać na biznes i kraść dalej. Sprawdzony przepis folemeyeva Kasiorka. KRAŚĆ OSZUKIWAĆ KRAŚĆ !!! Żebrać w międzyczasie o 50 gr na pomysł. Jutro wkleję jego cudowne biznesy jak on to robi to sie pośmiejecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×